Zamknij

Bad Boy - OBSADA: kto gra w serialu Patryka Vegi i o czym jest? [STRESZCZENIE]

16.10.2020 11:37
Bad Boy - OBSADA: kto gra w serialu Patryka Vegi i o czym jest? [STRESZCZENIE]
fot. SHUTTERSTOCK

"Bad Boy" to polski serial Patryka Vegi, który w Telewizji Polsat zadebiutuje jeszcze w połowie października 2020 roku. W rolach głównych występują Antoni Królikowski, Maciej Stuhr oraz Katarzyna Zawadzka. Szczegółowe informacje na temat obsady serialu "Bad Boy" i streszczenie produkcji, można znaleźć poniżej.

Serial "Bad Boy" Patryka Vegi - OBSADA, STRESZCZENIE: kto gra w polskiej produkcji Telewizji Polsat? O czym jest serial? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o polskim serialu "Bad Boy".

Bad Boy - OBSADA: kto gra w serialu Patryka Vegi?

Obsada serialu "Bad Boy" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. W rolach głównych występują Antoni Królikowski, który wciela się w Pawła Zawrotnego, Maciej Stuhr (Piotr Zawrotny) oraz Katarzyna Zawadzka (Ola Fogiel). Ponadto w serialu zobaczymy także m.in. Andrzeja Grabowskiego (policjant Adam Kos), Małgorzatę Kożuchowską (prokurator Anna Dąbrowska), Piotra Stramowskiego ("Twardy"), Zbigniewa Zamachowskiego (prezes Bogdański) czy Adriana Kłosa ("Kozak"). Co ciekawe, w produkcji zobaczymy także dwóch polskich piłkarzy - Kamila Grosikiego oraz Sławomira Peszko.

4-odcinkowy miniserial "Bad Boy" dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór 
w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. "Bad Boy" w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, niepojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu – zapewnia reżyser Patryk Vega.

Serial Bad Boy - STRESZCZENIE. O czym jest polska produkcji?

"Bad boy" to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

Bad Boy - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie oraz online?

Streszczenie serialu "Bad Boy" przedstawia się następująco:

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Serial "Bad Boy" składa się z czterech odcinków. Pierwsze dwa wyemitowane zostaną w sobotę 17 października o godzinie 20:00, a dwa kolejne tydzień później. Wszystkie epizody będzie można oglądać w Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/mat.prasowe/Ipla.tv