Zamknij

Bad Boy - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie oraz online?

16.10.2020 11:36
Bad Boy - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie oraz online?
fot. SHUTTERSTOCK

"Bad Boy" to polski serial Patryka Vegi, którego premiera zaplanowana została na połowę października 2020 roku. Produkcję, która będzie składać się z kilku odcinków, będzie można obejrzeć w Polsacie oraz online. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Bad Boy" i kiedy oglądać, zamieszczamy poniżej.

Serial "Bad Boy" - ile ma odcinków? Kiedy premiera pierwszego epizodu i kolejnych odcinków polskiej produkcji? Gdzie oglądać w TV i online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Bad Boy" i kiedy oglądać w Polsacie oraz online.

Serial Bad Boy - ile ma odcinków?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Bad Boy". Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o polskiej produkcji są już znane. Serial będzie składać się dokładnie z czterech epizodów. 

4-odcinkowy miniserial "Bad Boy" dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór
w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. "Bad Boy" w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, niepojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu - zapewnia reżyser Patryk Vega. 

Bad Boy - kiedy oglądać serial w Polsacie i online? [DNI I GODZINY EMISJI]

Pierwsze dwa odcinki serialu "Bad Boy" Polsacie wyemitowane zostaną w sobotę 17 października 2020 o godzinie 20:00. Kolejne dwa epizody natomiast będzie można obejrzeć tydzień później o tej samej porze. 

Z kolei osoby, które o wskazanej porze nie będą mogły zjawić się przez telewizorami, mogą obejrzeć serial "Bad Boy" online. Wszystkie odcinki produkcji dostępne są na internetowej platformie Ipla.tv.

Bad Boy - OBSADA: kto gra w serialu Patryka Vegi i o czym jest? [STRESZCZENIE]

W rolach głównych występują Antoni Królikowski, który wciela się w Pawła Zawrotnego, Maciej Stuhr (Piotr Zawrotny) oraz Katarzyna Zawadzka (Ola Fogiel). Ponadto w serialu zobaczymy także m.in. Andrzeja Grabowskiego (policjant Adam Kos), Małgorzatę Kożuchowską (prokurator Anna Dąbrowska), Piotra Stramowskiego ("Twardy"), Zbigniewa Zamachowskiego (prezes Bogdański) czy Adriana Kłosa ("Kozak"). Co ciekawe, w produkcji zobaczymy także dwóch polskich piłkarzy - Kamila Grosikiego oraz Sławomira Peszko.

RadioZET.pl/mat. prasowe