Zamknij

Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość"? Wiadomo, kiedy znów wystąpi

13.08.2020 11:59
Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan z powodu ciąży musiała zniknąć z obsady "M jak Miłość". Okazuje się jednak, że jeszcze w tym roku możemy oczekiwać jej powrotu do aktorskiej kariery. Kiedy ponownie będziemy mogli podziwiać aktorski talent "Baśki"?

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i osobowości telewizyjnych. W świadomości fanów zasłynęła jako sympatyczna blondynka z reklam jednej z sieci komórkowych, jednak szybko wykorzystała popularność, by pokazać swój aktorski talent. Pojawiła się w popularnych komediach, takich jak "Dzień dobry, kocham cię!", w 2012 roku dołączyła do obsady "Barw szczęścia", jednak widzowie pokochali ją za kreację Joanny w "M jak Miłość". W 2020 roku mogliśmy oglądać ją w komedii "Swingersi".

Wielbiciele sympatycznej "Baśki" nie kryli radości, gdy aktorka poinformowała, że spodziewa się dziecka. Jej ciąża stała się głośnym tematem medialnym, a fani z niecierpliwością czekali na nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdy. Sama Kurdej-Szatan chętnie relacjonuje ciążę w mediach społecznościowych, gdzie możemy oglądać między innymi jej ciążowe zdjęcia. Ze względu na ciążę Basia musiała zawiesić karierę zawodową, w tym oczywiście udział w "M jak Miłość". Widzowie mieli nadzieję, że aktorka powróci do obsady, choć pojawiły się doniesienia o tym, że to koniec jej przygody z serialem.

 Barbara Kurdej-Szatan rozważa zmianę imienia dziecka. Jednak nie Henio?

Barbara Kurdej-Szatan ponownie w "M jak Miłość". Wie, kiedy wróci do aktorstwa

Dla fanów postaci Joanny z "M jak Miłość" mamy dobrą wiadomość. Barbara Kurdej-Szatan, która niedługo powita na świecie dziecko, ma zamiar szybko wrócić do pracy, w tym także do osady "M jak Miłość".

- Do serialu "M jak Miłość" wracam, jesteśmy w kontakcie z produkcją i po prostu ustalimy, kiedy będzie najodpowiedniejszy moment, kiedy będę się też czuła najlepiej, żeby wrócić. Do teatru oczywiście też, od grudnia będę grała spektakle, ale wszystko pomału, chciałabym, żeby było na spokojnie - zdradziła aktorka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Kurdej-Szatan ambitnie podchodzi do połączenia macierzyństwie z zawodowymi wyzwaniami. W wywiadzie nie ukrywała jednak, że praca w dobie pandemii budzi w niej strach. Zaapelowała do fanów o dbanie o zdrowie i zachowanie rozsądku.

- Jest strach, musimy bardzo uważać na siebie i zachęcam wszystkich do wzmacniania swojego organizmu, żeby jedli witaminy, dbali o siebie, bo koronawirus istnieje i rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie - oceniła.