Zamknij

Barbarzyńcy, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie druga seria? [DATA]

16.11.2020 11:55
Barbarzyńcy, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i czy będzie druga seria?
fot. SHUTTERSTOCK

"Barbarzyńcy" to nowy serial, którego premiera odbyła się w drugiej połowie października 2020 na platformie Netflix. W związku z tym już teraz wielu fanów produkcji, szuka w sieci informacji o kolejnych odcinkach serialu. Sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Barbarzyńcy" i czy będzie.

Serial "Barbarzyńcy", sezon 2 - kiedy premiera na Netflix? Czy będzie druga seria produkcji? Czy powstaną kolejne odcinki serialu? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Barbarzyńcy" i czy będzie.

Barbarzyńcy, sezon 2 - czy będzie na Netflix?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, czy będzie 2. sezon serialu "Barbarzyńcy". Nic dziwnego, bo choć niemiecka produkcja miała swoją premierę na Netflix stosunkowo niedawno, bo pod koniec października 2020, to już cieszy się dużą popularnością i niemałym zainteresowaniem. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące kontynuacji produkcji, są już znane. Wiadomo, że decyzja zapadła i powstanie 2. sezon "Barbarzyńcy".

Netflix zamawia 2. sezon serialu "Barbarzyńcy". Kiedy premiera?

Twórcami serialu są Steve Saint Ledger ("Wikingowie") oraz Barbara Eder. W obsadzie pierwszego sezonu produkcji znaleźli się między innymi: David Schütter, Laurence Rupp i Bernhard Schütz.

Kiedy 2. sezon serialu Barbarzyńcy? [DATA PREMIERY]

Data premiery 2. sezonu serialu "Barbarzyńcy" owiana jest jeszcze tajemnicą. Mówi się jednak, że kolejne odcinki mają zadebiutować nie wcześniej niż w drugiej połowie 2021 roku. Jeśli tylko ujawnione zostaną jakiekolwiek szczegóły na temat nowej serii, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, ze akcja pierwszego sezonu serialu rozgrywa się w 9 roku n.e. i możemy w nim podziwiać przebieg legendarnego starcia - bitwy w Lesie Teutoburskim, gdy rzymskie wojska starły się z germańskimi plemionami przeciwstawiającymi się ekspansji Cesarstwa Rzymskiego.

"Barbarzyńcy": Netflix prezentuje zwiastun krwawego serialu historycznego

RadioZET.pl