Zamknij

"Barwy szczęścia". Do obsady dołącza nowa aktorka. Jej bohaterka sporo namiesza

15.01.2021 13:39
Aktorzy Barw szczęścia
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

"Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych seriali codziennych. Produkcja jest emitowana od 2007 roku, a już niedługo pojawi się w niej nowa postać. Kim będzie Michalina? Zdradzamy poniżej.

"Barwy szczęścia". Do obsady dołącza nowa aktorka. Tym razem twórcy popularniej polskiej telenoweli postawili na nową twarz. Będzie to 19-letnia Anna Pentz. W kogo wcieli się w serialu i kiedy będzie można obejrzeć odcinek z jej udziałem? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także: Anna Palka z "W-11" przeszła metamorfozę. Nie pracuje już w policji. Czym się zajmuje? 

"Barwy szczęścia". Do obsady dołącza nowa aktorka. Jej bohaterka sporo namiesza

W "Barwach szczęścia" pojawi się nowa bohaterka. Twórcy serialu postawili na młodą, początkującą aktorkę. Anna Pentz wcieli się w Michalinę, czyli sąsiadkę Witka (Witold Sosulski). Szybko okaże się, że dziewczyna wpadnie mu w oko. Niestety - będzie miała zły wpływ na Witka. Michalina zacznie go częstować narkotykami. Nastolatka nie będzie świadoma tego, że chłopak walczy z nałogiem. Do tego Michalina spodoba się Dawidowi i Adrianowi, a Witek będzie się starał zwrócić na siebie uwagę. 

Prywatnie Anna Pentz nie stawia na pierwszym miejscu aktorstwa. 19-latka jest związana ze sportem. Od lat trenuje Taekwondo i występuje w reprezentacji Polski. Co ciekawe, jak podaje plotek.pl, Pentz interesuje się także tańcem ludowym. Jeśli chodzi o aktorstwo, to widzowie mogą ją kojarzyć z gościnnych występów w serialach "Ultraviolet" i "Miasto długów".

"Barwy szczęścia": w którym odcinku pojawi się Anna Pentz?

Serial "Barwy szczęścia" jest emitowany na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10. Nową bohaterkę widzowie zobaczą już w 2364. epizodzie. Będzie można go zobaczyć w piątek, 15 stycznia 2021 roku o godzinie 19.35.

Zobacz także: Na dobre i na złe: Wpadka w serialu. TVP przeprasza widzów 

RadioZET.pl/Plotek.pl