Zamknij

"Barwy szczęścia": TVP nie pokaże finałowego odcinka. Jaki jest tego powód?

02.06.2021 13:14
Barwy szczęścia
fot. Jan Bielecki/East News

Serial "Barwy szczęścia" doczeka się niebawem wakacyjnej przerwy i wróci na antenę TVP2 dopiero po wakacjach. Ostatni odcinek nie zostanie wyemitowany w przewidywanym terminie. Jaki jest tego powód?

"Barwy szczęścia": TVP nie pokaże finałowego odcinka. To ważna wiadomość dla wszystkich fanów popularnego polskiego serialu. Jeszcze w czerwcu zakończy się aktualny sezon "Barw szczęścia", a produkcja zniknie na wakacyjny czas z anteny TVP2. Dlaczego widzowie nie zobaczą finałowego odcinka w terminie? Zdradzamy powód.

Zobacz także: Paweł Deląg powróci w 18. sezonie "Przyjaciółek"! Znów namiesza w życiu serialowej Patrycji?

"Barwy szczęścia": TVP nie pokaże finałowego odcinka. Jaki jest tego powód?

"Barwy szczęścia" są emitowane od 2007 roku. Fani produkcji są przyzwyczajeni do tego, że raz w roku, w okresie wakacji, wprowadzana jest przerwa od emisji serialu. Jak podaje portal Telemagazyn.pl - ostatnim odcinkiem, który miał być wyemitowany przed przerwą jest epizod 2466 - wstępnie powinien się pojawić na antenie TVP2 11 czerwca. Nie zostanie on jednak wyświetlony.

Powodem jest mecz siatkówki z okazji Ligi Narodów, w którym Polska zmierzy się z Brazylią. Zostanie on wyemitowany w czasie antenowym "Barw szczęścia". Kiedy zatem widzowie zobaczą ostatni odcinek serialu?

"Barwy szczęścia": kiedy ostatni odcinek przed wakacjami?

Ostatni odcinek serialu "Barwy szczęścia" przed wakacjami zostanie wyemitowany w czwartek 10 czerwca 2021 roku o godzinie 20.10. Będzie to 2465. odcinek serialu.

Zobacz także: "Receptura": Nowy serial TVN o Warszawie wczoraj i dziś. W roli głównej Agnieszka Więdłocha

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl