Zamknij

Barwy szczęścia, odcinek 2167: Sandra i Alan oskarżą producentów „Ex – Ex”. Co jeszcze się wydarzy?

Sylwia Bagińska
30.12.2019 16:21
Barwy szczęścia
fot. Instagram.com/barwyszczescia.official

W 2167. odcinku „Barw szczęścia” Sandra (Joanna Opozda) i Alan (Rafał Maślak) nagrają krótkie wideo, w którym oskarżą producentów reality show. Według nich program był ustawiony. Co jeszcze wydarzy się w 2167. odcinku „Barw szczęścia”?

2167 odcinek „Barw szczęścia” zostanie wyemitowany we wtorek, 7 stycznia 2020 roku o godzinie 20:10. W tym epizodzie uczestnicy „Ex – Ex” spotkają się z fanami programu. Zwycięzcy będą chcieli odebrać swoją nagrodę. Nie do końca im się to uda.

Barwy szczęścia, odcinek 2167: program „Ex – Ex” był ustawiony?

W 2167. odcinku „Barw szczęścia Madzia (Natalia Sierzputowska) i Kacper (Jakub Sztachelski) pojawią się w wiosce „Ex – Ex”, aby odebrać czek na 100 tysięcy złotych i spotkać się z fanami. Jak podaje portal Świat seriali, zwycięzcy reality show nie dostaną pieniędzy.

Wangel (Marek Kałużyński) w 2167. odcinku „Barw szczęścia” poinformuje Kacpra i jego byłą ukochaną, że ich wygraną są… vouchery oraz bony. Szef stacji doda, że są one warte 100 tysięcy złotych.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2177: Bożena zdradzi męża z klientem hotelu? 

Zdenerwowany Kacper będzie wykłócać się o swoje pieniądze. Wangel zakończy temat, wypominając finaliście, że nie przeczytał do końca regulaminu, który mówi o tym, że zwycięzcy mogą otrzymać także ekwiwalent w postaci nagrody rzeczowej o identycznej wartości.

W 2167. odcinku „Barw szczęścia” Alan i Sandra nie wiedząc nic o tym, że ich rywale nie dostali pieniędzy od szefa stacji, postanawiają nakręcić wideo.

Przegrani w krótki nagraniu opowiedzą o tym, że „Ex – Ex” od początku do końca był ustawiony, a zwycięzcy to oszuści. Alan zagrozi nawet sądem.

Zobacz także: Barwy szczęścia: gwiazdor serialu ujawnił, że jest gejem

Opublikowany film w sieci wywoła niemałą burzę. Justin (Jasper Sołtysiewicz) zasugeruje Wangelowi, że stacja powinna wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Czy to pomoże uniknąć skandalu? O tym dowiemy się w najbliższych odcinkach „Barw szczęścia”.

Zagłosuj

Czy "Barwy szczęścia" to jedyny seria, który oglądasz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB