Zamknij

Barwy szczęścia, odcinek 2170: Klara jest w tarapatach. To koniec jej kariery?

Roksana Orlicka
10.01.2020 14:29
Barwy szczęścia odcinek 2170 co dalej z karierą Klary
fot. Instagram/Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia" to popularny serial Telewizji Polskiej. W najnowszych odcinkach przekonamy się, że Klara nie będzie miała łatwo. Nikt nie chce wydać jej najnowszej książki. Co dalej z jej karierą? I kiedy oglądać 2170. odcinek telenoweli "Barwy Szczęścia"? Zdradzamy poniżej. 

Barwy szczęścia, odcinek 2170: Co dalej z karierą Klary? Serial "Barwy szczęścia" jest chętnie oglądany przez widzów. W najnowszych odcinkach będzie można zobaczyć między innymi wątek Klary. Dziewczyna nie będzie miała łatwo, ponieważ nikt nie będzie chciał wydać jej książki. Co się wydarzy i jak potoczą się jej losy? Zdradzamy poniżej.

Barwy szczęścia, odcinek 2170: Klara nie będzie mogła wydać książki

Klara (Olga Jankowska) nie ma łatwo. Kobieta została oskarżona o szpiegostwo, a następnie została zamknięta w więzieniu w USA. Na całe szczęście jej bliscy zdołali ją stamtąd wyciągnąć, a następnie sprowadzili ją do Polski. W najnowszych odcinkach "Barw szczęścia" zła passa będzie trwała. W 2170. odcinku "Barw szczęścia" Klara dowie się, że żadne wydawnictwo nie jest zainteresowanie wydaniem jej książki na temat tego, co przeżyła w Stanach.

Wydawcy uważają, że jest to zbyt skomplikowany temat, który może za sobą pociągnąć kosztowne procesy sądowe. Klara będzie załamana. Co więcej, zmartwień dołoży jej Hubert (Marek Molak). Mężczyzna będzie wracał obolały do domu po treningach MMA, ale nie przyzna się, że trenuje. Jak potoczą się losy Klary? Co dalej z jej karierą? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia".

Zagłosuj

Czy Klarze uda się wydać książkę?

Liczba głosów:

Barwy szczęścia, odcinek 2170: Gdzie i kiedy oglądać?

Najnowszy 2170. odcinek "Barw szczęścia" będzie można zobaczyć w piątek, 10 stycznia 2020 roku o godzinie 20:10 na antenie TVP2.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3006: To już koniec związku Przemka z nauczycielką

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO