Zamknij

Barwy szczęścia, odcinek 2177: Bożena zdradzi męża z klientem hotelu?

Sylwia Bagińska
27.12.2019 13:09
Barwy szczęścia
fot. Instagram.com/barwyszczescia.official

W 2177. odcinku „Barw szczęścia” związek Bożeny (Marietta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) zawiśnie na włosku. Czy dojdzie do małżeńskiej zdrady?

„Barwy szczęścia” odcinek 2177 zostanie wyemitowany we wtorek, 21 stycznia 2020 roku na antenie TVP 2. W tym epizodzie Bożena pozna przystojnego lekarza, który będzie namawiał ją na randkę.

Barwy szczęścia, odcinek 2177: Bożena zdradzi męża z klientem hotelu?

W 2177. odcinku „Barw szczęścia” pojawi się nowy bohater. Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski) na dłużej wprowadzi się do hotelu Bruna i Bożeny. Przystojnemu lekarzowi spodoba się Stańska. Nowy gość zacznie flirtować z mężatką.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2163: seks w jacuzzi i finał „Ex – Ex” 

Jak podaje portal Super Express, nie tylko Zbigniew Stawicki będzie zachwycony Stańską. Ona nim także. Czy niewinny flirt przerodzi się w zdradę małżeńską? W 2177. odcinku „Barw szczęścia” znajomość Bożeny i Zbigniewa będzie rozwijać się bardzo intensywnie.

Bruno zwróci uwagę swojej żonie i powie jej, że być może lekarz ukrywa się przed kimś. Stańska w to nie uwierzy. W tym samym epizodzie do hotelu przyjadą dziennikarze, aby zrobić zdjęcia przystojnemu lekarzowi. Nowy gość straci nad sobą panowanie i dojdzie do rękoczynu. Zainterweniuje policja.

W 2177. odcinku „Barw szczęścia” Stawicki przeprosi żonę Bruna za zamieszanie. Wyzna jej, że ma problemy w życiu prywatnym z byłą żoną. Zauroczony Bożeną lekarz zaprosi ją na randkę. Stańska nie zgodzi się, powie, że jest szczęśliwą mężatką.

Czy będzie się długo opierać? O tym dowiemy się w najbliższym odcinkach „Barw szczęścia”.

Zobacz także: M jak miłość: Kurdej-Szatan wyrzucona z obsady? Jest komentarz aktorki i producentów 

RadioZET.pl/SB