Zamknij

Barwy szczęścia, odcinek 2214: Hubert będzie walczył o życie. To nie koniec dramatów

Roksana Orlicka
12.03.2020 15:37
Barwy szczęścia Hubert trafi do szpitala w stanie krytycznym
fot. YouTube/serialetvp

"Barwy szczęścia" to jeden z najchętniej oglądanych przez Polaków seriali. W 2214. odcinku dojdzie do dramatycznych scen. Hubert będzie walczył o życie. Czy mężczyzna może liczyć na wsparcie ukochanej? Zdradzamy, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia", odcinek 2214: w najnowszym odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert trafi do szpitala w stanie krytycznym. To dopiero początek kłopotów. Co się stanie w 2214. odcinku "Barw szczęścia"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  M jak miłość: jedna z głównych gwiazd odejdzie z serialu?

Barwy szczęścia, odcinek 2214: Hubert będzie walczył o życie

"Barwy szczęścia" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Telewizji Polskiej. W najnowszym odcinku na widzów czeka wiele niespodzianek. Dużo wydarzy się w życiu Huberta (Marek Molak). Mężczyzna trafi w stanie krytycznym do szpitala. Jak do tego dojdzie?

w 2214. odcinku "Barw szczęścia" Hubert zostanie mocno zraniony podczas walki, w wyniku czego trafi w stanie krytycznym do szpitala. Lekarze nie potrafią powiedzieć rodzinie Huberta, czy będzie on w stanie jeszcze kiedykolwiek zrobić coś samodzielnie. Co ciekawe, trener chłopaka ucieknie z miejsca wypadku. Sprawą zainteresuje się Łukasz (Michał Rolnicki), który uzna, że walka Huberta mogła być ustawiona, a trener jedynie chciał zarobić na tej tragedii.

Jak potoczy się ten wątek i czy Hubert przeżyje? Dowiemy się w 2214. odcinku serialu "Barwy szczęścia", który zostanie wyemitowany w czwartek, 12 marca 2020 roku o godzinie 20.10 na natnie TVP2.

Zobacz także:  Stranger Things 4: pojawiły się pierwsze informacje dotyczące 4. sezonu serialu Netflixa

Zagłosuj

Czy Hubert przeżyje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO