Zamknij

Barwy szczęścia, odcinek 2237: Kasia straci pracę? Bożena nie stanie po stronie przyjaciółki

Roksana Orlicka
14.04.2020 15:14
Barwy szczęścia Kasia będzie miała konflikt z Karoliną
fot. YouTube/serialetvp

"Barwy szczęścia" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. W 2237. odcinku serialu dowiemy się, czy Karolina wygryzie Kasię z pracy i jak w tej sytuacji zachowa się Bożena. Zdradzamy, co się wydarzy w "Barwach szczęścia".

Barwy szczęścia, odcinek 2237: Kasia straci pracę? W najnowszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" czeka na widzów wiele emocji. Dowiemy się między innymi, co dalej z karierą Kasi (Katarzyna Glinka). Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1512: Basia straci kolejną córkę? Dowie się o chorobie Marty

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Barwy szczęścia, odcinek 2237: Kasia straci pracę? Bożena nie stanie po stronie przyjaciółki

Serial "Barwy szczęścia" nie przestaje zaskakiwać. W 2237. odcinku serialu Kasia wróci do pracy u Stańskich. Zauważy, że jej pozycja wcale nie jest pewna. Wszystko przez Karolinę (Marta Dąbrowska). Kobieta postanowiła wykorzystać nieobecność Kasi, by zająć jej miejsce.

Nieświadoma niczego Kasia postanowi wykonać za koleżankę nużące zadanie. Ta niestety zareaguje agresywnie, a pomiędzy kobietami dojdzie do ostrej wymiany zdań. Świadkiem ich kłótni będzie Bożena (Marieta Żukowska). Nie stanie jednak po stronie swojej przyjaciółki, a powie, że jej zdaniem Karolina ma rację. 

Czy Kasia straci pracę i ucierpi na tym jej przyjaźń z Bożeną? Dowiemy się w 2237. odcinku serialu "Barwy szczęścia", który zostanie wyemitowany w środę, 15 kwietnia 2020 roku o godzinie 20:10 na antenie TVP2.

Zobacz także: Erynie: TVP i Netflix wspólnie wyprodukują serial. W roli głównej Marcin Dorociński

Zagłosuj

Oglądasz serial "Barwy szczęścia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO