Zamknij

"Barwy szczęścia": samobójstwo Piotra! Ewunia trafi do psychiatry po śmierci ojca

19.11.2020 13:20
"Barwy szczęścia": samobójstwo Piotra! Ewunia trafi do psychiatry po śmierci ojca
fot. Elzbieta Kasperska/TVP/East News

"Barwy szczęścia" szykują dla widzów kolejną emocjonalną bombę. W 2335. odcinku dojdzie do samobójczej śmierci Piotra. Co mężczyzna napisze w liście pożegnalnym, pozostawionym córeczce? Jak Ewunia zniesie kolejną stratę? Opisujemy, co wydarzy się w 2335. odcinku "Barw szczęścia".

W 2335. odcinku serialu "Barwy szczęścia" widzów czeka kolejny cios. Po tragedii, jaka spotkała Piotra i jego rodzinę, przyszedł czas na kolejną. Mężczyzna nie poradzi sobie emocjonalnie i popełni samobójstwo. Pozostawi jednak list pożegnalny skierowany do Ewuni.

"Barwy szczęścia", odcinek 2335 - Piotr popełni samobójstwo

Piotr nigdy nie pogodził się ze śmiercią Moniczki. Walawski pogrążył się w depresji i w efekcie porzucił swoje dzieci. Ewunią zaopiekowała się Elżbieta, która już wcześniej zaczęła podejrzewać, że z dziewczynką dzieje się coś niedobrego.

W 2335. odcinku "Barw szczęścia" Piotr popełni samobójstwo. Ewunia otrzyma od niego list pożegnalny, którego treść ukazała się na łamach serwisu Superseriale.se.pl:

Przepraszam, że cię zawiodłem, ale moje życie stało się nie do zniesienia. Uwierz mi, że kiedy podejmowałem tę decyzję, nie było chwili, żebym nie myślał o Tobie i Miłoszku. Może kiedyś oboje zrozumiecie, że nie mogłem być dla Was wsparciem, a nie chciałem być dla Was ciężarem.

Zobacz także

"Barwy szczęścia", odcinek 2335 - Ewunia w ciężkim stanie psychicznym

Kolejna strata znacząco odbije się na psychice dziewczynki. Elżbieta podejmie decyzję o wysłaniu Ewuni do lekarza psychiatry, który zdecyduje się na leczenie. Dziecko weźmie bowiem na swe barki cały ciężar ostatnich tragedii. Czy Ewuni da się jeszcze pomóc, czy dziewczynka ostatecznie się załamie? Tego dowiemy się z nadchodzących odcinków "Barw szczęścia".

2335. odcinek serialu "Barwy szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek 27 listopada 2020 roku o godzinie 20:10 w telewizji TVP2.

Zobacz także

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl