Zamknij

"Barwy szczęścia", odcinek 2326: Oliwka zdradzi Kajtka. Tego już nie da się uratować

06.11.2020 09:44
Wiktoria Gąsiewska i Jakub Dmochowski
fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

W "Barwach szczęścia" dojdzie do dramatu. W 2326. odcinku Oliwka zdradzi Kajtka. Tego związku nie da się już uratować? Poniżej zdradzamy szczegóły.

W "Barwach szczęścia" pojawi się kolejna zdrada na horyzoncie. Jak podaje portal superseriale.se.pl - Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) dopuści się zdrady, co bardzo przeżyje Kajtek (Jakub Dmochowski). Dziewczyna oszuka ukochanego i za jego plecami znajdzie nową pracę w hotelu Stańskich. To dopiero początek ich problemów.

Zobacz także: "M jak Miłość": Marek Mostowiak wróci do Grabiny? Jest komentarz producentów 

"Barwy szczęścia", odcinek 2326: Oliwka zdradzi Kajtka

W nowych epizodach "Barw szczęścia" Oliwka zatrudni się w hoteli Stańskich. Bruno (Lesław Żurek) będzie pod ogromnym wrażeniem dziewczyny. To właśnie mężczyzna ma być główną przyczyną problemów w związku Oliwii i Kajtka. Wszystko zacznie się od tego, że dziewczyna nie skonsultuje zmiany pracy z ukochanym. W tajemnicy przyjmie posadę manikiurzystki. Oliwia zda sobie sprawę z tego, że musi powiedzieć Kajtkowi, że nie będzie już pracować z jego matką (Barbara Kurzaj). 

Kajtek zareaguje bardzo agresywnie. Chłopak wytknie Oliwce, że jego mama pomogła jej w podnoszeniu kwalifikacji. Czy to koniec ich związku? Czy Oliwka zbliży się do Bruna? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia", odcinek 2326: gdzie i kiedy oglądać?

2326. odcinek serialu "Barwy szczęścia" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 16 listopada 2020 roku o godzinie 20.10 na antenie TVP2.

Zobacz także: "M jak miłość": Marcjanna Lelek odchodzi z serialu. Co dalej z jej bohaterką? 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl