Zamknij

"Barwy szczęścia" po wakacjach: Wypadek Kasi Górki. Czy Katarzyna Glinka pożegna się z serialem?

09.06.2021 15:11
Katarzyna Glinka
fot. VIPHOTO/East News

"Barwy szczęścia" nie będą emitowane na czas wakacji. Widzowie już teraz zastanawiają się, jak się potoczą losy bohaterów. Czy Katarzyna Glinka pożegna się z serialem? Zdradzamy, co już wiadomo o losach jej bohaterki.

"Barwy szczęścia" po wakacjach: czy Katarzyna Glinka pożegna się z serialem? Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym można zobaczyć, że jej bohaterkę czeka groźny wypadek. Odcinek "Barw szczęścia" będzie można obejrzeć dopiero po wakacjach. Czy Glinka pożegna się z popularnym serialem?

Zobacz także: "Barwy szczęścia": TVP nie pokaże finałowego odcinka. Jaki jest tego powód?

"Barwy szczęścia" po wakacjach: czy Katarzyna Glinka pożegna się z serialem? 

"Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Katarzyna Glinka występuje w produkcji od pierwszych odcinków. Aktorka wciela się w Kasię Górkę Widzowie zżyli się z jej postacią i bardzo ją polubili. Okazuje się, że w "Barwach szczęściach" po wakacjach los nie oszczędzi Kasi. Bohaterka zostanie przysypana gruzami.

Na ten moment nie jest pewne, jak się potoczą losy Kasi Górki w serialu. Katarzyna Glinka nie wspomina, że miałaby zakończyć pracę w "Barwach szczęścia" - wręcz przeciwnie. Na swoim profilu na Instagramie zdradziła, że kocha swój zawód.

Widzowie będą musieli zatem poczekać do września, by dowiedzieć się, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia": kiedy serial wróci na antenę TVP2?

"Barwy szczęścia" będzie można ponownie oglądać po wakacjach. Na ten moment dokładna data premiery kolejnego sezonu nie jest znana, jednak powinno to być we wrześniu 2021 roku.

Zobacz także: "Ranczo": jak dziś wygląda córka serialowego Wargacza, czyli Marta Mazurek? Trudno ją poznać

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl