Zamknij

"Batwoman" - Rodzina Batmana się powiększa. Camrus Johnson jako Batwing [FOTO]

09.06.2021 11:33
Camrus Johnson
fot. Alberto Reyes/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Twórcy serialu "Batwoman" postanowili podzielić się pierwszymi zdjęciami nowego superbohatera. Mowa o Batwingu, w którego wcielił się Camrus Johnson.

W drugim sezonie serialu "Batwoman" zadebiutuje nowy członek Batrodziny - Batwing, którego zagrał Camrus Johnson. Stacja The CW zaprezentowała fanom, jak Luke Fox będzie wyglądał jako kolejny superbohater broniący Gotham City.

"Batwoman" - Camrus Johnson jako Batwing

Serial "Batwoman" to jedna z produkcji opartych na komiksach DC, które rozgrywają się w uniwersum Arrowverse. W drugim sezonie pojawiła się nowa tytułowa bohaterka, która niebawem będzie miała sojusznika w walce z przestępczością. W krucjacie zapoczątkowanej przed laty przez Batmana pomoże jej Batwing, którym zostanie grany przez Camrusa Johnsona Luke Fox.

Fani serialu mają okazję zobaczyć, jak aktor będzie prezentował się w kostiumie superbohatera. Twórcy "Batwoman" pokazali bowiem dwa zdjęcia promocyjne. Na jednym Johnson trzyma w dłoniach maskę Batwinga. Na drugim jest już ukazany w pełnym rynsztunku, gotowy do walki. Za projekt stroju odpowiadają Maya Mani, Diana Patterson i Andy Poon.

foto: materiały prasowe/The CW - Batwoman - Camrus Johnson jako Batwing -
fot. foto: materiały prasowe/The CW - Batwoman - Camrus Johnson jako Batwing -
foto: materiały prasowe/The CW - Batwoman - Camrus Johnson jako Batwing -
fot. foto: materiały prasowe/The CW - Batwoman - Camrus Johnson jako Batwing -

Debiut nowego superbohatera w świecie Arrowverse skomentowała showrunnerka "Batwoman" - Caroline Dries.

Nie mogę się doczekać debiutu Batwinga, odkąd zdecydowaliśmy, że Luke Fox stanie się fundamentalną częścią naszego BatTeamu na etapie odcinka pilotażowego. (...) Zbudowaliśmy tę postać na podstawie bardzo osobistej i skomplikowanej historii Luke'a, którą zaczęliśmy tworzyć w pierwszym sezonie i nie mogę się doczekać jej rozwinięcia w sezonie trzecim.

Johnson również zabrał głos w sprawie rozwoju swojej dotychczasowej postaci.

Szczerze mówiąc, trudno wytłumaczyć, ile dla mnie znaczy nosić kostium Batwinga i oficjalnie grać pierwszego superbohatera w mojej karierze. Głównym powodem, dla którego chciałem być w "Batwoman", była ta okazja – dać dzieciakom takim jak ja, kolejnego czarnoskórego bohatera, z którym można się utożsamić. Trudno powstrzymać mi uśmiech, kiedy widzę się w lustrze z symbolem nietoperza na piersi i będę uśmiechał się podczas każdej sceny walki, każdego niesamowitego wyczynu kaskaderskiego i każdej nocy w Gotham, gdy Batwing wkroczy wreszcie do akcji!

Luke Fox - postać grana przez Johnsona, istnieje w serialu od samego jego początku. W pierwszym sezonie bohater pomagał stać się superbohaterką Kate Kane (Ruby Rose). Obecnie ma podobną funkcję przy współpracy z jej następczynią - Ryan Wilder (Javicia Leslie). Już niedługo pomoże jej w bardziej namacalny sposób jako Batwing.

"Batwoman" sezon 2 - kiedy premiera dwóch ostatnich odcinków serialu?

Drugi sezon serialu z nową Batwoman zadebiutował 17 stycznia 2021 roku. Do końca pozostały dwa odcinki zatytułowane "Rebirth" i "Kane, Kate". To właśnie w nich po raz pierwszy zobaczymy Batwinga w akcji. Trafią na antenę The CW 13 i 20 czerwca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/The CW