Zamknij

Będzie dobrze, kochanie: nowy serial TVP zastąpi "Rodzinkę.pl"?

Maciej Friedrich
07.05.2020 20:35
Będzie dobrze, kochanie: nowy serial TVP zastąpi "Rodzinkę.pl"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

"Będzie dobrze, kochanie" ma być nowym serialowym hitem TVP. Według medialnych doniesień format ma być godnym następcą "Rodzinki.pl" i "Rancza". Co ciekawe, produkcja powstaje bez klasycznego planu zdjęciowego.

"Rodzinka.pl" okazała się jednym z największych serialowych hitów TVP. Perypetie rodziny Boskich cieszyły się dużą popularnością, a dla wielu aktorów, takich jak Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska, stały się trampoliną do wielkiej kariery. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak także zawdzięczają produkcji grono oddanych fanów. Niestety, w lutym 2020 roku dowiedzieliśmy się, że serial znika z anteny.

Zdaniem wielu widzów "Rodzinka" i "Ranczo" były jednymi z najlepszych komediowo-obyczajowych produkcji, jakie emitowała Telewizja Polska. Zastanawiano się, czy TVP podejmie się produkcji nowego formatu, który mógłby powtórzyć sukces serialu przez wielu już teraz uznanych za kultowe. Jak informuje portal Pudelek, ich następcą ma być "Będzie dobrze, kochanie", w którym zobaczymy gwiazdy doskonale znane z wyżej wymienionych produkcji.

Rodzinka.pl: oświadczenie TVP. Czemu serial znika z ekranów?

Będzie dobrze, kochanie: nowy serial TVP w gwiazdorskiej obsadzie

"Będzie dobrze, kochanie" to internetowy serial TVP, w którym zobaczymy między innymi znaną z "Rodzinki.pl" Wiktorię Gąsiewską oraz Filipa Gurłacza. Nie zabrakło także gwiazd znanych z "Rancza", czyli Doroty Choteckiej i Ilony Ostrowskiej. Co ciekawe, produkcja nagrywana jest bez klasycznego planu filmowego, ale w formule online.

- Na razie aktorzy nagrywają się w swoich domach, ale jak osłabnie epidemia, zdjęcia będą kręcone normalnie, z ekipą na planie. To jeszcze nieoficjalne, ale serial zastąpi w ramówce "Rodzinkę.pl" - zdradza Pudelkowi jedna z osób zaangażowanych w produkcję.

Informator portalu zdradził także, że do obsady dołączy kolejny aktor znany z "Rancza", Bartek Kasprzykowski. Czas pokaże, czy nowe dzieło TVP powtórzy sukces i będzie biło rekordy oglądalności.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF