Zamknij

"Behawiorysta": Robert Więckiewicz jako Gerard Edling na pierwszych zdjęciach z planu [FOTO]

18.06.2021 12:56
Robert Więckiewicz Behawiorysta TVN
fot. materiały prasowe TVN

Robert Więckiewicz pojawił się na pierwszych zdjęciach z serialu "Behawiorysta", gdzie wciela się w Gerarda Edlinga. To kolejna słynna postać z powieści Remigiusza Mroza, o której opowie serial TVN.

Trwają zdjęcia do serialu  "Behawiorysta" na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Choć do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, TVN zdecydował się odsłonić rąbek tajemnicy i pokazać pierwsze zdjęcia z planu. Pojawiają się na nich Anna Próchniak, Maria Sobocińska, Ewa Kolasińska, Katarzyna Dąbrowska, Krystian Pesta oraz, oczywiście, Robert Więckiewicz jako Gerard Edling.

"Behawiorysta": Pierwsze zdjęcia z planu nowego serialu TVN [FOTO]

Roberta Więckiewicza w roli Gerarda Edlinga oraz pozostałe gwiazdy serialu możemy podziwiać na serii zdjęć udostępnionych na oficjalnym profilu "Behawiorysty" na Instagramie. TVN nie podał wprawdzie, w kogo wcielą się poszczególne aktorki i aktorzy, ale wierni fani książek Mroza z pewnością zorientują się, kto jest kim na poniższych fotografiach.

Zobacz także

"Behawiorysta" - Nowy serial TVN. Kiedy premiera?

Nowa produkcja TVN opowiada o starciu dwóch, wydawałoby się, skrajnie różnych mężczyzn. Gerard Edling to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, Horst Zeiger – nieśmiały, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów…. 

Zdjęcia do serialu są aktualnie realizowane w Warszawie i okolicach, Opolu oraz Małopolsce. Premiera "Behawiorysty" już za kilka miesięcy w Playerze!

RadioZET.pl/TVN Grupa Discovery