Zamknij

„Behawiorysta“: znamy datę premiery serialu na bazie prozy Remigiusza Mroza

02.12.2021 15:41
Behawiorysta - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Player.pl

„Behawiorysta” to nowy polski serial oryginalny platformy Player, bazujący na bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza. Poznaliśmy datę premiery. Co jeszcze wiemy o produkcji?

Behawiorysta” to nowa produkcja kryminalna  Player.pl. Serial z udziałem Roberta Więckiewicza na motywach powieści Remigiusza Mroza, będzie mroczną opowieścią detektywistyczną, z nietypowym głównym bohaterem.

Gerard Edling jest statecznym, opanowanym wykładowcą na prestiżowej uczelni, ekspertem w dziedzinie kinezyki, badającej mowę ciała, a także byłym prokuratorem. Horst Zeiger jest zaś wycofanym młodym mężczyzną, który nie ma przyjaciół, a całe dnie spędza przed komputerem. Szybko okaże się, że chłopak skrywa brutalną tajemnicę – jest nieprzewidywalnym mordercą.

„Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online dla tysięcy widzów” – tak rozpoczyna się opis fabuły serialu „Behawiorysta”.

„Behawiorysta” – twórcy i obsada

Łukasz Palkowski, reżyser filmów „Bogowie”, „Najlepszy” czy seriali „Żmijowisko”, „Diagnoza” i „ Chyłka”, usiadł na stołku reżyserskim nowego serialu Playera. Serial powstał na motywach powieści Remigiusza Mroza i na bazie scenariusza napisanego przez Bartosza Janiszewskiego i Macieja Kazula.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak:  Robert Więckiewicz, Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski,  Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak.

„Behawiorysta” – kiedy premiera? 

Premiera pierwszego z ośmiu odcinków serialu odbędzie się już we wtorek 4 stycznia na platformie Player.pl. Kolejne odcinki wyświetlane będą co tydzień.

Czytaj także:  "Wiedźmin": Co wydarzyło się w serialu? Netflix zamieścił streszczenie pierwszego sezonu [WIDEO]

RadioZET.pl/materiały prasowe TVN/Player