Zamknij

Gwiazdor serialu "Cień i kość" jest fanem "Przyjaciół". Nagrał cover tytułowej piosenki [WIDEO]

02.06.2021 16:38
Ben Barnes
fot. materiały prasowe Netflix

Ben Barnes jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale i wokalistą. Co więcej, jest też fanem "Przyjaciół", czego dowiódł, nagrywając własny cover "I'll Be There For You".

Specjalny odcinek "Przyjaciół" przywołał wiele pięknych i wzruszających wspomnień. Sentymentalny nastrój, jaki towarzyszył produkcji HBO Max, wyraźnie udzielił się nie tylko obsadzie serialu, ale także jego fanom, wśród których są liczne współczesne gwiazdy. W programie  "Przyjaciele: Spotkanie po latach" swoimi wspomnieniami związanymi z hitem lat 90. dzielili się m.in. Kit Harington i Lady Gaga. Jednak lista sław, które wychowywały się na "Przyjaciołach", jest znacznie dłuższa. Jak się okazało, znajduje się na niej także Ben Barnes - gwiazdor "Opowieści z Narnii", "Westworld" i jednego z najnowszych hitów Netflixa o tytule "Cień i kość".

Ben Barnes jest fanem "Przyjaciół". Nagrał cover "I'll Be There For You" [WIDEO]

Ben Barnes jest obecnie posiadaczem jednego z najgorętszych nazwisk telewizji za sprawą serialu "Cień i kość", gdzie wciela się w rolę Generała Kirigana. Nie wszyscy wiedzą jednak, że przed laty serca swoich fanów i fanek topił także jako członek boysbandu (!). Grupa Hyrise wzięła nawet udział w Eurowizji. W 2004 roku reprezentowała w tym konkursie Wielką Brytanię.

Kiedy ma się już tę wiedzę, fakt, że Barnes postanowił uhonorować swój ulubiony serial z młodości właśnie poprzez zaśpiewanie tytułowej piosenki "I'll Be There For You", przestaje być aż tak zaskakujący. Gwiazdor opatrzył swoje nagranie wpisem o treści:

- Kto czuje nostalgię z powodu powrotu „Przyjaciół”?! Poczułem mus pobawienia się tytułową piosenką. Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perse i David Schwimmer byli istotną częścią moich nastoletnich lat. Dostawałem VHS z serialem na każdą Gwiazdkę.

Posłuchajcie nowej wersji przeboju The Rembrandts w wykonaniu aktora:

Zobacz także

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" - specjalny odcinek dostępny w HBO GO

Nostalgiczny nastrój Bena Barnesa jest efektem specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele", który zadebiutował w HBO Max 27 maja 2021. Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer spotkali się na scenie słynnego studia Warner Bros. w Burbank po raz pierwszy od 17 lat. W Polsce produkcję "Przyjaciele: Spotkanie po latach" można oglądać na HBO GO. Na platformie są również dostępne wszystkie sezony serialu.

RadioZET.pl/Twitter