Zamknij
„Bez Skrupułów“ – polityczny thriller w odcinkach. Co wiemy o nowej produkcji Jacka Bromskiego?
12 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe Polsat

„Bez skrupułów” to nowy miniserial Polsatu, który odsłania kulisy skorumpowanego świata policji oraz polskich służb specjalnych. Kto gra główne role? Kiedy „Bez skrupułów” zadebiutuje w telewizji?

„Bez skrupułów” to kolejny serial Premium z ramówki telewizji Polsat. Za sterami produkcji stoi Jacek Bromski, reżyser takich filmów, jak „Anatomia zła”, seria „U Pana Boga w…”, czy „Bilet na księżyc”. Jego najnowsza produkcja, stanowi pięcioodcinkowy miniserial, w których reżyser przyjrzy się skorumpowanemu światkowi służb porządkowych w Polsce.

„Bez skrupułów” – o czym opowie serial?

Miniserial Bromskiego skupia się na postaci Kai Miller, młodej, uczciwej policjantki, która w trakcie jednej z nieudolnie przeprowadzonych interwencji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie z akcji zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy.

Zobacz także

Kilka lat później, jej dawny szef, który jest obecnie wysokim oficerem CBŚ, prosi ją o pomoc w nowej sprawie polityczno-biznesowych powiązań na Pomorzu. Jego grupa, do której chce dokooptować dawną pracownicę, ma rozpracować przestępców, przymierzających się do zbudowania piramidy finansowej.

Kobieta jest ponownie wrzucona w wir wydarzeń, ale przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Czy policjantka poradzi sobie na nowej misji?

„Bez skrupułów” – zwiastun

W sieci pojawi się krótki, teaserowy zwiastun produkcji, ukazujący z jakiego rodzaju serialem będziemy mieli do czynienia. Materiał prezentuje się następjuąco:

„Bez skrupułów“ – obsada i ekipa

Za sterami miniserialu stoi Jacek Bromski, który jest też autorem scenariusza. Przed kamerą zobaczymy natomiast takich aktorów, jak: Marta Nieradkiewicz, Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Danuta Stenka, czy Artur Żmijewski.

Głównej obsadzie partnerują także: Maciej Maleńczuk, Maria Dębska, Marcin Czarnik, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Katarzyna Herman, Ewa Kasprzyk, czy Andrzej Konopka. 

Zobacz także

„Bez skrupułów” ­– galeria

W ramach promocji nowego tytułu Polsat wypuścił także serię fotosów z nowego serialu. Można zobaczyć je w specjalnej galerii na górze tego wpisu.

„Bez skrupułów“ – kiedy premiera?

Premiera serialu przewidziana jest na sobotę 31 października. O godzinie 20.00 na antenie Polsatu zostaną wyemitowane dwa pierwsze odcinki serialu. Kolejne emisje przewidziane są na 7 i 14 listopada.

Czytaj także:  Nowa platforma streamingowa upadła po pół roku. Co jest przyczyną porażki?