Zamknij

Dwight w „Matrixie”. Zobacz niewyemitowaną scenę z kultowego „The Office”

04.01.2021 14:33
kadr z serialu "The Office"
fot. BWP Media/PacificCoastNews.com/EAST NEWS

„Biuro” to popularny serial komediowy, przyglądający się codzienności pracowników pewnej korporacji. Teraz w ramach promocji debiutu serialu na platformie streamingowej Peacock, w sieci zadebiutowała nowa, nieemitowana dotąd scena. Przedstawia dowcip z „Matrixa”.

„Biuro” (org. „The Office”) to niezwykle popularny amerykański serial komediowy, bazujący na brytyjskim pierwowzorze o tym samym tytule. Produkcja emitowana była w latach: 2005-2013 i szybko zaskarbiła sobie przychylność widzów i krytyków. 

„Biuro” przez lata otrzymało Złotego Globa oraz 8 nominacji do tej nagrody, 5 nagród Emmy oraz ponad 40 nominacji do tej nagrody. Łącznie lista nominacji do różnych prestiżowych nagród dla serialu przekroczyła ponad 100 pozycji. 

Serial emitowany był na antenie stacji NBC, a przez długi okres także na platformie Netflix. Z początkiem roku i oficjalnym rozpoczęciem działalności platformy streamingowej Peacock, „Biuro” trafiło do nowego domu. W ramach promocji przenosin i debiutu na platformie VOD od NBCUniversal, w sieci zadebiutowała nigdy nieemitowana wcześniej scena.

Dwight w „Matrixie” – zobacz nieemitowaną scenę z „Biura”

W sieci pojawiła się krótka humorystyczna scena, w której bohaterowie wkręcają Dwighta, że znalazł się w symulacji komputerowej, rodem z „ Matrixa. Materiał prezentuje się następująco

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Biuro” – gdzie oglądać?

Polscy widzowie mogą oglądać serial na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

W USA serial zadebiutował właśnie w bibliotece serwsu Peacock, należącego do NBC. 

Czytaj także:

RadioZet.pl/Enterainment Weekly