Zamknij

Black Mirror: będzie 6. sezon "Czarnego lustra"? Pojawiły się pierwsze informacje

09.06.2020 10:56
Black Mirror będzie 6 sezon serialu?
fot. Shutterstock

"Black Mirror" to jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat, ukazujący między innymi świat uzależniony od technologii. Wiemy już, czy powstanie 6. sezon "Czarnego lustra". Zdradzamy poniżej szczegóły.

Black Mirror: będzie 6. sezon "Czarnego lustra"? Pojawiły się pierwsze informacje. "Czarne lustro" to serial, który na wielu widzach zrobił ogromne wrażenie. Ukazywał on wady człowieka i ogromną moc współczesnej technologii. Zaskakiwał, momentami bulwersował. Łącznie powstało 5. sezonów serialu. W Hiszpanii pojawiła się nietypowa reklama, którą wiele osób odczytało jako zapowiedź nowej serii "Black Mirror".

Czy powstanie 6. sezon serialu "Czarne lustro"? Zdradzamy, co wiemy.

  Seks w wielkim mieście: 22 lata od premiery. Jak się zmieniły gwiazdy serialu?

Black Mirror: będzie 6. sezon "Czarnego lustra" na Netflixie? 

"Czarne lustro" to serial, który można oglądać na Netflixie. Pierwsza seria miała premierę w 2011 roku. Ostatnio pojawiły się plotki, że być może niedługo zostanie nakręcony kolejny sezon. Wszystko to za sprawą tajemniczych plakatów na przystankach autobusowych w Hiszpanii. 

Okazuje się, że hiszpańscy studenci postanowili w ten sposób opisać rzeczywistość, z którą musimy się mierzyć. Ich zamiarem było zwrócenie uwagi na to, że obecne życie wygląda, jak serial. 

Szósty sezon. Teraz. Na żywo. Wszędzie - można przeczytać.

Warto podkreślić, że twórcy "Black Mirror" milczą na temat ewentualnego kolejnego sezonu. Uważają, że ludzie nie chcą teraz oglądać produkcji o rozpadzie społeczeństwa. Scenarzysta, Charlie Brooker, zdradził, że zajął się tworzeniem komiksów. 

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: The Last of Us: reżyser "Czarnobyla" dołącza do ekipy serialu na podstawie kultowej gry 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl