Zamknij

"Black Space", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

02.06.2021 11:18
Black Space
fot. Materiały prasowe Netflix Polska

Czy będzie 2. sezon serialu "Black Space" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Black Space" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej.

"Black Space", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie 2. sezon izraelskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Black Space"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Ragnarok", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie? [DATA]

"Black Space", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Black Space" to serial, który spodobał się wielu użytkownikom Netflixa. Jest to izraelska produkcja. Serial opowiada o losach detektywa. Mężczyzna prowadzi śledztwo w sprawie morderstw, do których doszło w izraelskim liceum. Jego jedyną poszlaką jest to, że sprawcy mieli maski jednorożców.

W serialu "Black Space" występują: Guri Alfi, Shai Avivi, Assi Levy czy Reut Alush. 1. sezon serialu "Black Space" liczy osiem epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. 

"Black Space", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix na ten moment nie potwierdza, że serial "Black Space" będzie miał 2. sezon. Gdy tylko się to zmieni, podamy tę informację w artykule, który będzie na bieżąco aktualizowany.

Zobacz także:  "Lupin", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon [DATA]

RadioZET.pl