Zamknij

Gwiazdy "Jak poznałem waszą matkę" i "Teda Lasso" twórcami i gwiazdami nowego serialu Apple TV+

14.10.2021 13:24
Jason Segel, Brett Goldstein
fot. Glen Wilson/Everett Collection/East News; Apple TV+/Everett Collection/East News

Jason Segel i Brett Goldstein - gwiazdorzy "Jak poznałem waszą matkę" i "Teda Lasso" stworzą dla Apple TV+ nowy serial o tytule "Shrinking", w którym również zagrają. Wraz z nimi scenariusz napisze showrunner "Teda Lasso" - Bill Lawrence.

Marshall Eriksen w serialu twórców "Teda Lasso"? Proszę bardzo! Jason Segel dołączył do Billa Lawrence'a (showrunnera komediowego hitu) oraz Bretta Goldsteina, czyli jedynego w swoim rodzaju Roya Kenta, który jest też jednym ze scenarzystów i producentów "Teda Lasso", by wspólnie z nimi stworzyć nowy serial dla Apple TV+. Produkcja będzie nosiła tytuł "Shrinking". O czym opowie?

"Shrinking" - o czym będzie nowy serial gwiazd "Jak poznałem waszą matkę" i "Teda Lasso"?

Głównym bohaterem serialu "Shrinking" będzie przygnębiony psychoterapeuta, który postanawia złamać zasady i zacząć mówić klientom... dokładnie to, co myśli. Ignorując etykę zawodową i wszystko, czego go uczono, zaczyna dostrzegać, że jego zachowanie powoduje ogromne zmiany w życiach ludzi, którym pomaga. A także w jego własnym.

Jason Segel zagra główną rolę w serialu. Jak już wspomniano, będzie też jednym ze scenarzystów obok Bretta Goldsteina i Billa Lawrence'a. Wszyscy trzej mężczyźni będą też producentami wykonawczymi serialu, wraz z Jeffem Ingoldem i Lizą Katzer. Za produkcję będzie odpowiadało studio Warner Bros. Television oraz należące do Lawrence'a Doozer Productions. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się Goldstein, który za rolę Roya Kenta w "Tedzie Lasso" otrzymał nagrodę Emmy w 2021 roku.

"Shrinking" - Kiedy premiera na Apple TV+?

Serial ma składać się z 10 odcinków. Planowana data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Deadline