Zamknij

"Bridgertonowie", 2. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]

06.04.2021 13:07
"Bridgertonowie", 2. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

"Bridgertonowie" powrócą na Netflix z 2. sezonem. Co już wiemy o nowych odcinkach? Jak wygląda obsada 2. sezonu serialu "Bridgertonowie" i kiedy odbędzie się premiera? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie dostępne informacje o 2. sezonie "Bridgertonów".

"Bridgertonowie" to jeden z najpopularniejszych seriali  Netflixa, traktujący o miłosnych perypetiach londyńskiej arystokracji. Produkcja okazała się wielkim hitem i powróci do nas z kolejnym sezonem. Co już wiemy o 2. sezonie serialu "Bridgertonowie"? Jak wygląda obsada? O czym opowie fabuła? Kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu "Bridgertonów? Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Uwaga! Artykuł zawiera wszystkie DOTYCHCZAS dostępne informacje o 2. sezonie "Bridgertonów". Jego treść będzie na bieżąco aktualizowana.

"Bridgertonowie" 2. sezon - obsada

W 2. sezonie serialu "Bridgertonowie" powrócą: Phoebe Dynevor, Jonathan Bailey, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Luke Newton, Luke Thompson, Ruth Gemmell i Adjoa Andoh. Nie powróci zaś Rege-Jean Page, który wcielał się w Simona, księcia Hastings.

Do obsady dołączyli również:

  • Simone Ashley ( "Sex Education") jako Kate Sharma, nowa miłość Anthony'ego Bridgertona,
  • Charithra Chandran jako Edwina, młodsza siostra Kate,
  • Shelley Conn jako Mary, matka Kate,
  • Rupert Young jako Jack, nowy wpływowy młodzieniec na salonach,
  • Calam Lynch jako Theo Sharpe, społecznie zaangażowany asystent drukarza.

"Bridgertonowie" 2. sezon - fabuła

Fabuła 2. sezonu serialu "Bridgertonowie" będzie adaptacją drugiego tomu z serii powieści autorstwa Julii Quinn. Daphne i Simon zejdą na dalszy plan, a głównymi bohaterami zostaną najstarszy z braci Bridgertonów - Anthony i jego nowa wybranka.

"Bridgertonowie" 2. sezon - zwiastun

Na obecną chwilę nie udostępniono zwiastuna 2. sezonu serialu "Bridgertonowie"

Zobacz także:  Lubisz filmy kostiumowe? Wybraliśmy 43 najlepsze historie z różnych epok 

"Bridgertonowie" 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Data premiery 2. sezonu serialu "Bridgertonowie" nie jest obecnie znana. Zdjęcia mają ruszyć wiosną 2021 roku, zatem odcinki zadebiutują na platformie Netflix (najprawdopodobniej) na przełomie 2021 i 2022 roku.