Zamknij

"Bridgertonowie": gwiazdorzy serialu grali w "Harrym Potterze". Fani w szoku

15.01.2021 14:46
"Bridgertonowie": gwiazdorzy serialu grali w "Harrym Potterze". Fani w szoku
fot. materiały prasowe Netflix

"Bridgertonowie" to nie pierwsza produkcja, w której wspólnie wystąpili Regé-Jean Page i Freddie Stroma. Obaj panowie zagrali wcześniej w... "Harrym Potterze"! Kogo?

"Bridgertonowie" biją rekordy popularności, a serialowi aktorzy cieszą się chwilą sławy. Uwagę szczególnie przykuwają Regé-Jean Page i Freddie Stroma, wcielający się kolejno w Simona Basseta i księcia Fredericka z Prus. Czy wiedzieliście jednak, że obaj panowie wystąpili wcześniej w serii o Harrym Potterze? Jeden z nich zagrał też w "Grze o tron".

"Bridgertonowie" - gwiazdorzy serialu grali w "Harrym Potterze"

Regé-Jean Page, czyli książę Hastings z serialu "Bridgertonowie", zaliczył gościnny występ w przedostatniej części serii o Harrym Potterze. W filmie "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I" widzimy go na weselu Billa i Fleur, tuż obok Hermiony.

Freddie Stroma zagrał z kolei wrednego Cormaca McLaggena, który w 6. części zalecał się do panny Granger. Powrócił do roli również w ostatniej odsłonie. To jednak nie wszystko. Gwiazdor "Bridgertonów" zagrał też Dickona Tarly'ego - młodszego brata Sama, w 6. sezonie "Gry o tron". W następnej serii zastąpił go Tom Hopper.

Warner Bros./courtesy Everett Collection
fot. Warner Bros./courtesy Everett Collection

Zobacz także