Zamknij

"Bridgertonowie": nowi aktorzy w obsadzie 2. sezonu. Rege-Jean Page nie powróci jako Simon

06.04.2021 13:06
"Bridgertonowie": nowi aktorzy w obsadzie 2. sezonu. Rege-Jean Page nie powróci jako Simon
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

"Bridgertonowie" z nowymi gwiazdami. W kogo wcielą się Shelley Conn i Calam Lynch? Dlaczego Rege-Jean Page nie powróci jako książę Hastings? Zdradzamy szczegóły.

"Bridgertonowie": obsada 2. sezonu się powiększa. Shelley Conn i Calam Lynch wystąpią w kontynuacji hitu Netflixa. Mamy też złe wieści - gwiazdor pierwszej odsłony, Rege-Jean Page, nie pojawi się w nowych odcinkach. Dlaczego?

"Bridgertonowie" 2. sezon - Shelley Conn i Calam Lynch w obsadzie

Shelley Conn ("Terra Nova") i Calam Lynch ("Mrs. Wilson") dołączyli do obsady 2. sezonu serialu "Bridgertonowie". Conn wcieli się w postać Mary Sharmy - córki hrabiego, która niegdyś wplątała swoją rodzinę w głośny skandal. Teraz po latach wraca z córkami do Londynu, gdzie zmierzy się z demonami przeszłości. Jedną z jej córek jest Kate Sharma - nowa ukochana Anthony'ego Bridgertona, w którą wcieli się znana z "Sex EducationSimone Ashley.

Calama Lyncha poznamy zaś jako Theo Sharpe'a - społecznie zaangażowanego asystenta drukarza, który usilnie walczy o prawa dla wszystkich obywateli.

"Bridgertonowie" 2. sezon - Rege-Jean Page nie powróci jako książę Hastings

Fanów serialu "Bridgertonowie" z pewnością zasmuci fakt, iż w nadchodzących odcinkach nie ujrzymy już czarującego księcia Hastings, w którego wcielił się Rege-Jean Page. Aktor pożegnał się z serialem za pośrednictwem Instagrama.

Skąd taka decyzja? 2. sezon "Bridgertonów" ma być adaptacją kolejnej części cyklu autorstwa Julii Quinn - "Zakochany hrabia" ("The Viscount Who Loved Me") i skupiać się na miłosnych perypetiach Anthony'ego Bridgertona, najstarszego brata Daphne. Jak zatem przyznał Rege-Jean Page, historia Simona od początku planowana była na wyłącznie jeden sezon.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Bridgertonowie" 2. sezon - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery 2. sezonu serialu "Bridgertonowie". Spekuluje się jednak, że nowe odcinki ujrzymy na przełomie 2021 i 2022 roku. Wszystkie dotychczasowe epizody dostępne są na platformie Netflix.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Variety.com/TVLine.com