Zamknij

Prace na planie 2. sezonu "Bridgertonów" wstrzymane przez COVID-19. Co z premierą?

16.07.2021 13:11
Prace na planie 2. sezonu "Bridgertonów" wstrzymane przez COVID-19. Co z premierą?
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

Koronawirus na planie 2. sezonu "Bridgertonów". Ekipa zmuszona była przerwać prace nad nowymi odcinkami. Czy opóźni to datę premiery?

2. sezon serialu "Bridgertonowie" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Prace nad produkcją nowych odcinków trwały od jakiegoś czasu w Wielkiej Brytanii, jednak teraz zostały przerwane. U jednego z członków ekipy wykryto bowiem zakażenie koronawirusem.

"Bridgertonowie": prace na planie 2. sezonu wstrzymane przez COVID-19

Jak podaje serwis Deadline, jeden z członków ekipy "Bridgertonów" zaraził się koronawirusem i został przeniesiony do izolacji. Na szczęście nie rozprzestrzeniło się to na członków obsady i twórców, którzy będą mogli wrócić na plan po upływie 24 godzin. Wygląda więc na to, że zaistniała sytuacja nie spowoduje przesunięcia premiery nowego sezonu.

Choć dokładna data premiery 2. sezonu "Bridgertonów" nie została jeszcze ujawniona, spekuluje się, że nowe odcinki zadebiutują w bibliotece Netflixa na przełomie 2021 i 2022 roku. W nadchodzącej serii nie zobaczymy już księcia Hastings, a jego małżonka Daphne odegra znacznie mniejszą rolę, niż poprzednio. Drugi sezon będzie bowiem adaptacją kolejnej części z serii powieści Julii Quinn (o tytule "Ktoś mnie pokochał") i skupi się na miłosnych perypetiach Anthony'ego Bridgertona.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com