Zamknij

„Bridgertonowie“ – serial Neflixa wznowiony na 2. sezon. Kiedy premiera?

21.01.2021 17:25
Bridgertonowie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Bridgertonowie“ – jeden z największych hitów Netflixa w 2020 roku został oficjalnie wznowiony na drugi sezon. Kiedy premiera? I co już wiemy o nowych odcinkach?

„Bridgertonowie“ (org. „Bridgerton“) to niezwykle popularny serial platformy streamingowej Netflix, opowiadający o tytułowym rodzie Bridgertonów oraz ich próbach jak najlepszego zeswatania się z brytyjską socjetą. 

Akcja serialu rozgrywa się w XIX-wiecznym Londynie, a głównymi bohaterami są przedstawiciele rodu Bridgerton. Serial bazuje na bestsellerowej serii romansów Julii Quinn, które po premierze serialu ponownie trafiły na szczyty list przebojów wydawniczych. Zdarzenie to pokazuje siłę popularności platformy, gdyż oryginalnie powieści zostały wydane już na początku XXI wieku, czyli przeszło 20 lat temu.

Jako, że serial jest adaptacją powieści, możemy zdradzić, że 2. sezon skupi się na postaci Anthony'ego i drodze, jaką przejdzie do znalezienia sobie odpowiedniej żony.

Zobacz także

„Bridgertonowie” oficjalnie z 2. sezonem

Informacja o oficjalnym wznowieniu serialu pojawiła się w czwartek 21 stycznia w mediach społecznosciowych platformy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Bridgertonowie” – 2 sezon. Kiedy premiera?

Wedle oficjalnych danych zdjęcia do 2. serii miałyby już ruszyć wiosną tego roku. Premiera nowych odcinków, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, mogłaby już więc odbyć się w Święta Bożego Narodzenia, tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku. Czy jednak tak rzeczywiście się stanie, jedynie czas pokaże.

Zobacz także

"Bridgertonowie" – zwiastun

W ramach przypomnienia, prezentujemy także zwiastun 1. sezonu produkcji:

Czytaj także: "Lupin" Netflixa przebije sukces "Gambitu królowej"? To niemal pewne.