Zamknij

"Brooklyn 9-9" powraca z ostatnim, finałowym, pożegnalnym sezonem! Zwiastun wyciśnie Wam łzy [WIDEO]

30.07.2021 08:43
Brooklyn 9-9 zwiastun 8. sezonu
fot. plakat promujący 8. sezon "Brooklyn 9-9"

"Brooklyn 9-9" powraca już 12 sierpnia 2021, by zabrać fanów na ostatnią szaloną przejażdżkę radiowozem po ulicach Nowego Jorku. Niezależnie od tego, czy będzie to efekt śmiechu czy wzruszenia - ten finałowy sezon wyciśnie Wam łzy z oczu. Zobaczcie zwiastun.

"Brooklyn 9-9", jeden z najlepszych sitcomów w historii telewizji, chyli się ku końcowi. Szalona komedia o detektywach z 99. komisariatu nowojorskiej policji, gdzie prym wiedzie nieoceniony Jake Peralta pod czujnym okiem Kapitana Holta, jeszcze tego lata zakończy się na 8. sezonie. Stacja NBC zaprezentowała zwiastun, który zapowiada pełne śmiechu i łez pożegnanie.

Zobacz także

Brooklyn 9-9: Zwiastun 8. sezonu jednego z najlepszych sitcomów XXI wieku [WIDEO]

Zwiastun 8. sezonu "Brooklyn 9-9" daje przedsmak nowych wyzwań, z którymi będą musieli zmierzyć się Amy i Jake - teraz jako pracujący rodzice. Przypomina też, za co pokochaliśmy ten niewiarygodnie pozytywny serial. Na pożegnalną imprezę przygotowano zestaw niezawodnych żartów i zaproszono wszystkich uwielbianych bohaterów. W zwiastunie pojawiają się nie tylko Jake, Amy, Rosa, Charles, Terry, Hitchcock, Scully i Kapitan Holt, ale też Gina, Adrian, Kevin i oczywiście Doug Judy. Zapnijcie pasy! Przed nami ostatnia prosta z ekipą "Brooklyn 9-9".

"Brooklyn 9-9" - Kiedy premiera ostatniego sezonu w Polsce?

Choć fanom trudno pogodzić się z zakończeniem ich ulubionego serialu, który przez 8 lat nie stracił ani trochę na jakości, warto spojrzeć na pozytywne strony tej sytuacji. "Brooklyn 9-9" odchodzi w blasku chwały, gdy jeszcze nie zdążyły go zniszczyć takie decyzje jak kontynowanie serialu bez udziału głównego bohatera ("The Office") czy rozciąganie trwającej trzy dni fabuły na cały sezon, by ostatecznie streścić w 5 minut to, na co fani czekali przez 10 lat ("Jak poznałem Waszą matkę"). 

"Brooklyn 9-9" powróci z ostatnim sezonem już 12 sierpnia 2021 roku. Stacja NBC będzie emitowała każdy z 10 finałowych odcinków z tygodniowymi przerwami. W Polsce większość odcinków "Brooklyn 9-9" jest dostępna na platformie Netflix. Nie wiadomo jednak kiedy trafi tam 8. sezon serialu.

The Office serial
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz współczesne seriale komediowe?

The Office serial

Z kim była zaręczona Pam, zanim związała się z Jimem?