Zamknij

"Brooklyn 9-9" powraca z ostatnim, finałowym, pożegnalnym sezonem! Zwiastun wyciśnie Wam łzy [WIDEO]

30.07.2021 08:43
Brooklyn 9-9 zwiastun 8. sezonu
fot. plakat promujący 8. sezon "Brooklyn 9-9"

"Brooklyn 9-9" powraca już 12 sierpnia 2021, by zabrać fanów na ostatnią szaloną przejażdżkę radiowozem po ulicach Nowego Jorku. Niezależnie od tego, czy będzie to efekt śmiechu czy wzruszenia - ten finałowy sezon wyciśnie Wam łzy z oczu. Zobaczcie zwiastun.

"Brooklyn 9-9", jeden z najlepszych sitcomów w historii telewizji, chyli się ku końcowi. Szalona komedia o detektywach z 99. komisariatu nowojorskiej policji, gdzie prym wiedzie nieoceniony Jake Peralta pod czujnym okiem Kapitana Holta, jeszcze tego lata zakończy się na 8. sezonie. Stacja NBC zaprezentowała zwiastun, który zapowiada pełne śmiechu i łez pożegnanie.

Zobacz także

Brooklyn 9-9: Zwiastun 8. sezonu jednego z najlepszych sitcomów XXI wieku [WIDEO]

Zwiastun 8. sezonu "Brooklyn 9-9" daje przedsmak nowych wyzwań, z którymi będą musieli zmierzyć się Amy i Jake - teraz jako pracujący rodzice. Przypomina też, za co pokochaliśmy ten niewiarygodnie pozytywny serial. Na pożegnalną imprezę przygotowano zestaw niezawodnych żartów i zaproszono wszystkich uwielbianych bohaterów. W zwiastunie pojawiają się nie tylko Jake, Amy, Rosa, Charles, Terry, Hitchcock, Scully i Kapitan Holt, ale też Gina, Adrian, Kevin i oczywiście Doug Judy. Zapnijcie pasy! Przed nami ostatnia prosta z ekipą "Brooklyn 9-9".

"Brooklyn 9-9" - Kiedy premiera ostatniego sezonu w Polsce?

Choć fanom trudno pogodzić się z zakończeniem ich ulubionego serialu, który przez 8 lat nie stracił ani trochę na jakości, warto spojrzeć na pozytywne strony tej sytuacji. "Brooklyn 9-9" odchodzi w blasku chwały, gdy jeszcze nie zdążyły go zniszczyć takie decyzje jak kontynowanie serialu bez udziału głównego bohatera ( "The Office") czy rozciąganie trwającej trzy dni fabuły na cały sezon, by ostatecznie streścić w 5 minut to, na co fani czekali przez 10 lat ("Jak poznałem Waszą matkę"). 

"Brooklyn 9-9" powróci z ostatnim sezonem już 12 sierpnia 2021 roku. Stacja NBC będzie emitowała każdy z 10 finałowych odcinków z tygodniowymi przerwami. W Polsce większość odcinków "Brooklyn 9-9" jest dostępna na platformie Netflix. Nie wiadomo jednak kiedy trafi tam 8. sezon serialu.

The Office serial
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz współczesne seriale komediowe?

The Office serial

Z kim była zaręczona Pam, zanim związała się z Jimem?