Zamknij

BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, kiedy spodziewać się nowych odcinków serialu

Roksana Orlicka
14.05.2020 15:15
BrzydUla wraca do telewizji
fot. Instagram/@brzydulafani

"BrzydUla" to jeden z największych hitów stacji TVN. Serial był emitowany w latach 2008-2009. Wiadomo już, że pojawi się jego kontynuacja. Małgorzata Socha zdradziła prawdopodobną datę premiery.

BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, kiedy spodziewać się nowych odcinków serialu. Plotki na temat powrotu "BrzydUli" do telewizji pojawiły się wiele miesięcy temu. Okazuje się, że nie były bezpodstawne, bo popularna produkcja faktycznie doczeka się kontynuacji. Potwierdziła to Małgorzata Socha, wcielająca się z zabawną Violę.

O czym będzie opowiadać nowa "BrzydUla" i kiedy możemy się spodziewać premiery serialu? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Przyjaciele: wiemy, kiedy pojawi specjalny odcinek serialu na HBO Max 

BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, kiedy serial pojawi się w telewizji

Małgorzata Socha stworzyła w serialu "BrzydUla" kreację aktorską, która stała się poniekąd kultowa. Wcielała się ona w Violę Kubasińską. Sympatyczną sekretarkę, która nigdy nie była taktowna, a do tego wciąż myliła polskie przysłowia. Teraz Socha w jednym z wywiadów udzieliła pierwszych szczegółów dotyczących kontynuacji. 

Serial "BrzydUla" przedstawiał losy Uli Cieplak (Julia Kamińska) i jej szefa Marka (Filip Bobek). Już pod koniec 2018 roku pojawiły się wieści, że planowane jest wznowienie produkcji. Szczegóły dotyczące serialu Socha zdradziła w rozmowie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem podczas "Domówki u Dowborów" na Instagramie. 

Aktorka wyznała, że zdjęcia miały się rozpocząć już w kwietniu, ale zostały przełożone na czerwiec. Co więcej, dodała, że nowa 'BrzydUla" mogłaby się pojawić w telewizji już we wrześniu. Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia.

Małgosia Socha dodała także, że w serialu pojawi się ta sama obsada, co w pierwszej część "BrzydUli". Akcja serialu będzie się toczyła 10 lat później.

Serial cały czas się pisze, jest pierwsze 10 odcinków, następne są cały czas pisane. Jest fajny zespół, jest dużo fajnych aktorów, którzy potwierdzili, że będą. Sama jestem ciekawa. Pierwszy dzień zdjęciowy mam chyba 5 czerwca - wytłumaczyła.

Pozostaje czekać na oficjalne wiadomości. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zobaczymy 'BrzydUlę" w jesiennej ramówce.

Zobacz także:  The Eddy: serial Netflixa z Joanną Kulig nie spodobał się krytykom. Padły mocne słowa 

RadioZET.pl/Plejada.pl/RO