Zamknij

"BrzydUla 2": Elżbieta Romanowska powróci jako Aldonka! Namiesza w życiu Adama?

15.07.2021 13:48
"BrzydUla 2": Elżbieta Romanowska powróci jako Aldonka! Namiesza w życiu Adama?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Elżbieta Romanowska wystąpi w nowych odcinkach serialu "BrzydUla 2". Co twórcy przygotowali dla postaci Aldonki? Sprawdźcie, co już wiemy!

"BrzydUla 2" to kontynuacja popularnego polskiego serialu o perypetiach Uli Cieplak. Produkcja powróci z nowymi odcinkami jesienią 2021 roku, a w nich czeka nas kilka nowych twarzy, a także... starych znajomych. Okazuje się bowiem, że na ekranie znów zawita Aldonka, w którą wciela się  Elżbieta Romanowska. Co już wiemy o jej udziale?

Zobacz także

"BrzydUla 2": Elżbieta Romanowska powróci jako Aldonka

W oryginalnej "BrzydUli" Elżbieta Romanowska wystąpiła w dwóch odcinkach. Aldonka, siostra Adama Turka, miała pomóc Markowi w rozwikłaniu intrygi Aleksa. Dobrzański wzbudził wówczas duże zainteresowanie kobiety i nie można wykluczyć, że wątek ten kontynuowany będzie w kolejnym sezonie.

Jak bowiem podaje serwis Telemagazyn.pl, Elżbieta Romanowska dołączyła do obsady "BrzydUli 2" i pojawi się w nowych epizodach. Niestety, nie ujawniono jak duży będzie jej udział, ani czego dotyczyć będzie jej historia. Spekuluje się jednak, że kobieta ponownie nawiąże kontakt z Markiem lub namiesza w życiu Adama i Bożenki.

"BrzydUla 2": kiedy premiera nowych odcinków?

Serial "BrzydUla 2" ma powrócić na antenę TVN7 we wrześniu 2021 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. W swoich rolach powrócą  Julia Kamińska, Filip Bobek,  Małgorzata Socha, Maja Hirsch, Łukasz Garlicki, Krzysztof Czeczot, Mariusz Zaniewski i Łukasz Simlat.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl