Zamknij

BrzydUla 2: Jacek Braciak nie wraca do serialu. Zastąpi go znany muzyk

22.07.2020 20:51
Brzydula 2
fot. Instagram/BrzydulaTVN

BrzydUla 2: Jacek Braciak nie pojawi się w kontynuacji serialu. Zamiast niego w obsadzie znalazły się dwie inne osoby. Jedna z nich to znany artysta.

"BrzydUla 2" to tytuł, na który wielu fanów serialu czeka z niecierpliwością. Przygody tytułowej BrzydUli już jesienią pojawią się w ramówce TVN, a tymczasem produkcja co chwila raczy nas informacjami na temat kontynuacji sitcomu. Zapowiada się sporo nowości - w tym wiele nowych postaci. Pojawi się na przykład "nowa Brzydula", czyli kuzynka Maćka, która ma sporo namieszać w fabule. Niestety, niektórzy bohaterowie pożegnają się produkcją.

Właśnie tak jest z Jackiem Braciakiem, grającym sympatycznego Pshemka. To już pewne, że aktor nie zagra w "BrzydUli 2". Jak informuje "Świat Seriali", powodem tej decyzji jest po prostu skupienie się na innych projektach, na wybór których nie może narzekać. Mimo wszystko jednak zapowiada się ciekawie, bo zamiast Braciaka w obsadzie znajdzie się dwóch nowych aktorów - a jeden z nich to bardzo lubiany artysta. O kim mowa?

BrzydUla 2: kiedy emisja nowych odcinków?

Piotr Rogucki i Rafał Mohr jako Sławo i Miro

Piotr Rogucki znany jest przede wszystkim jako wokalista rockowej grupy Coma, jednak szerzej dał się poznać jako jeden z jurorów Must Be The Music. Kilkakrotnie występował w składzie "Męskiego Grania" i nigdy nie krył się z tym, że ma apetyt na realuzację różnorodnych projektów, w których może się sprawdzić. Tak jest z pracą aktorską, a nie wszyscy wiedzą, że Roguc ma już bardzo obszerną listę filmów i seriali, w których wystąpił. Teraz czas na rolę Sława.

Drugim z projektantów, którzy pojawią się w nowej Brzyduli, jest Miro. Zagra go znany i ceniony aktor Rafał Mohr.

Informację o nowych osobach w obsadzie podano m.in. na instagramowym profilu serialu.

RadioZET.pl/Świat Seriali/AS