Zamknij

"BrzydUla 2": Jacek Braciak powróci jednak jako Pshemko w nowych odcinkach?

22.02.2021 13:22
"BrzydUla 2": Jacek Braciak powróci jednak jako Pshemko w nowych odcinkach?
fot. TRICOLORS/East News

"BrzydUla" powróciła z nową serią, jednak bez jednej z największych gwiazd serialu. Jacek Braciak nie wcielił się ponownie w ulubieńca widzów - Pshemko. Czy istnieje jednak szansa, że jeszcze się pojawi? Możemy liczyć na Pshemko w nowych odcinkach serialu "BrzudUla 2"?

"BrzydUla 2": Jacek Braciak powróci jednak jako Pshemko? Tego właśnie chcieliby fani. Jakie są szanse, że ich marzenie się spełni? Jedna z gwiazd "BrzydUli" skomentowała tę kwestię.

"BrzydUla 2" - Jacek Braciak powróci jako Pshemko? 

Maja Hirsch wciela się w "BrzydUli" w postać Pauliny Febo. Aktorka udzieliła ostatnio wywiadu dla serwisu Jastrząb Post, w którym nawiązała do braku Pshemko w nowych odcinkach serialu. Dlaczego Jacek Braciak nie powrócił do swojej ikonicznej roli? Zdaniem Hirsch powodem było wiele innych zobowiązań oraz utrata cierpliwości do występów odcinkowych.

Hirsch podkreśliła jednak, że relacje aktora z ekipą "BrzydUli" wciąż pozostają przyjacielskie i owszem - zawsze istnieje szansa, że Jacek Braciak powróci kiedyś do roli Pshemko. 

Nie napluł nikomu w słuchawkę i nie powiedział nikomu, że nie wróci. Więc ja bym nie stawiała na nim kreski. [...] Oczywiście, że go brakuje. To była niesamowita postać. Ona była tak przekręcona, że tam nie ma takiej postaci. On był absolutnym wariatem. Więc na pewno tego brakuje. Czekamy. Zobaczymy.

Maja Hirsch dla Jastrząb Post

"BrzydUla 2" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu "BrzydUla 2" emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00 na kanale TVN 7