Zamknij

"BrzydUla 2": w nowych odcinkach powróci dawna miłość Uli. Co na to Marek?

04.08.2021 12:49
"BrzydUla 2": w nowych odcinkach powróci dawna miłość Uli. Co na to Marek?
fot. Wojciech Olszanka/East News

Nowe odcinki "BrzydUli" zapowiadają się coraz bardziej interesująco. Czeka nas bowiem powrót kolejnego dawno niewidzianego bohatera, a mianowicie Piotrka - byłego ukochanego głównej bohaterki. 

Jakby życie uczuciowe serialowej Uli nie było jeszcze dostatecznie skomplikowane, na horyzoncie pojawi się kolejny mężczyzna, który przed laty skradł jej serce. Czy powrót Piotra doprowadzi do definitywnego końca małżeństwa Dobrzańskich? Sprawdźcie, co już wiemy.

Zobacz także

"BrzydUla 2": Maciej Brzoska znów zagra Piotra

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, podczas spotkania z fanami Julia Kamińska potwierdziła, że w nadchodzących odcinkach "BrzydUli 2" powróci Piotr Sosnowski, w którego wcielał się Maciej Brzoska. Przystojny lekarz przez jakiś czas spotykał się z Ulką, stanowiąc olbrzymią konkurencję dla Marka.

Kobieta zrozumiała jednak, że to Dobrzański jest miłością jej życia i porzuciła partnera, który następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Teraz jednak wróci i choć nie ogłoszono żadnych oficjalnych informacji, możemy domniemywać, że były ukochany namiesza w życiu Uli i jej rodziny. Pytanie też, jak na jego obecność zareaguje Marek.

Przypominamy, że to nie jedyny powrót, który czeka nas w nowych odcinkach. W serialu ponownie zawita również Elżbieta Romanowska, która wciela się w Aldonkę - siostrę Adama Turka. Zobaczymy też nowe twarze, do obsady dołączył bowiem znany z "M jak miłość" Patryk Pietrzak.

"BrzydUla 2": kiedy premiera nowych odcinków?

Kolejny sezon "BrzydUli 2" zawita na antenie TVN7 już 30 sierpnia 2021 roku. Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku, a w rolach głównych powrócą Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Łukasz Simlat, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Krzysztof Czeczot.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl