Zamknij

"BrzydUla 2": Magdalena Koleśnik wróci do serialu jako Nadia? Jest odpowiedź Julii Kamińskiej

29.03.2021 15:58
"BrzydUla 2": Magdalena Koleśnik wróci do serialu jako Nadia? Jest odpowiedź Julii Kamińskiej
fot. Mariusz Gaczynski/East News

"BrzydUla 2" bez Nadii już na dobre? Julia Kamińska odniosła się do kwestii ewentualnego powrotu Magdaleny Koleśnik. Czy Nadia pojawi się w nowych odcinkach "BrzydUli 2"?

"BrzydUla 2" to kontynuacja popularnego polskiego serialu z Julią Kamińską w roli głównej. W ostatnich odcinkach zabrakło postaci Nadii, która rzuciła pracę w F&D. Czy jest szansa, że jeszcze wróci? Odtwórczyni roli Uli Cieplak uchyliła rąbka tajemnicy.

"BrzydUla 2" - Magdalena Koleśnik powróci jako Nadia?

Magdalena Koleśnik wcielała się w "BrzydUli 2" w postać Nadii - początkowo znienawidzonej przez widzów nowej pracownicy domu mody F&D. Gdy wyszło na jaw, że kobieta wcale nie ma romansu z Markiem, fani diametralnie zmienili o niej zdanie.

Ku ich niezadowoleniu Nadia zniknęła jednak z serialu. Czy istnieje szansa, że Magdalena Koleśnik powróci w kolejnych odcinkach? W ostatnim wywiadzie dla Telemagazyn.pl Julia Kamińska jasno zasugerowała, że tak.

Wszyscy, którzy obserwują serial, wiedzą, co się wydarzyło. Ona po prostu nie była w stanie dalej pracować z Aleksem, który bardzo ją zranił i postanowiła usunąć się w cień. Ale, co się z nią działo przez ten cały czas? Nie mogę zdradzić.

Julia Kamińska dla Telemagazyn.pl

Nowe odcinki serialu "BrzydUla 2" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7 oraz w serwisie Player.pl.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl