Zamknij

"BrzydUla 2": czeka nas wielka metamorfoza Bożenki. Bohaterka diametralnie zmieni wygląd [FOTO]

19.08.2021 07:06
"BrzydUla 2": czeka nas wielka metamorfoza Bożenki. Bohaterka diametralnie zmieni wygląd [FOTO]
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

"BrzydUla 2" powróci z nowymi odcinkami, a w nich ujrzymy zupełnie inne oblicze Bożenki. Jak będzie wyglądała kuzynka Maćka i co stoi za tak drastyczną zmianą?

Już wkrótce czeka nas kolejna seria odcinków "BrzydUli", a w nich wielkie powroty dawno niewidzianych bohaterów, zupełnie nowe twarze, a także... odmienione oblicza. Bożenka, czyli kuzynka Maćka i ukochana Adama, przejdzie nie lada metamorfozę i będzie wprost nie do poznania. Skąd taka zmiana?

"BrzydUla 2": wielka metamorfoza Bożenki

W "BrzydUli 2" Bożenka niejako zastąpiła Ulkę w roli tytułowej brzyduli (choć musimy przyznać, że mimo to kobiety różni niemal wszystko). Teraz - podobnie jak Dobrzańska - bohaterka, w którą wciela się Paulina Kondrak również przejdzie metamorfozę. W jej przypadku nie będzie to jednak permanentna zmiana

Jak donosi serwis Telemagazyn.pl, w jednym z nadchodzących odcinków dojdzie do dramatu podczas pokazu rozwodowego duetu MiroSławo. Znajdując się w sytuacji podbramkowej, projektanci będą zmuszeni zatrudnić Bożenkę w roli modelki. Zmiana odzienia, wyprostowane włosy, makijaż i brak okularów - wszystko to sprawi, że Bożenka będzie niemal nie do poznania. 

"BrzydUla 2": kiedy premiera nowych odcinków?

Kolejny sezon "BrzydUli 2" zadebiutuje na antenie TVN7 już 30 sierpnia 2021 roku. Czeka nas zmiana w emisji, bowiem nowe odcinki ukazywać się będą od poniedziałku do czwartku.

W rolach głównych powrócą Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Łukasz Simlat, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Krzysztof Czeczot.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl