Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 129 - STRESZCZENIE. Marek wyprowadzi się z domu? [19.04]

16.04.2021 09:48
BrzydUla 2 - odcinek 129 - STRESZCZENIE. Marek wyprowadzi się z domu? [19.04]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Streszczenie 129. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 129. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 129 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 129. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 129 - streszczenie

Streszczenie 129. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Propozycja wysunięta przez Paulinę spotyka się ze skrajnymi reakcjami. Adam jest zachwycony i zyskuje jeszcze więcej pewności siebie, zaś Alex dokładnie odwrotnie - jest wściekły. Usiłuje przemówić siostrze do rozsądku i zgadza się nawet na sprzedaż rodzinnego domu. Kobieta pozostaje jednak nieugięta i wbija dodatkową szpilę bratu, planując romantyczną kolację z ukochanym. Tymczasem Viola i Sebastian, z wielkim trudem, starają się pozostać przyjaciółmi, a Ula spóźnia się na spotkanie z koleżankami. Iza jest zawiedziona jej postawą i wspomina o Marku. Dobrzański nagle dzwoni do żony, by poinformować ją, że znalazł sobie mieszkanie. Adamowi zaś świat wali się na głowę, gdy jego plany biorą w łeb. Bożenka usiłuje go pocieszyć.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

BrzydUla 2, odcinek 129 - gdzie i kiedy oglądać?

129. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w poniedziałek 19 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl