Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 134 - STRESZCZENIE. Sebastian odrzuca Violettę [26.04]

23.04.2021 11:15
BrzydUla 2 - odcinek 134 - STRESZCZENIE. Sebastian odrzuca Violettę [26.04]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Streszczenie 134. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 134. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 134 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 134. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 134 - streszczenie

Streszczenie 134. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Paulina przychodzi na kryzysowe spotkanie zarządu, choć nie jest z nią najlepiej. Nagle pojawia się kurier z przesyłką dla nieobecnego Adama. Tożsamość nadawcy wzbudza niepokój zgromadzonych. Nagle Febo otrzymuje pilny telefon ze szpitala, po którym wybiega w popłochu. Mecenas Fic stara się ustalić zgodność zeznań Aleksa i Pauliny, gdy otrzymuje szokujące wieści od policji. Tymczasem w firmie to Ula przejmuje stery władzy, a Marek schodzi na dalszy plan. Viola dzwoni do Sebastiana, jednak mężczyzna nie daje jej nawet dojść do słowa i rzuca słuchawką. Angelica, a potem Władek, starają się uzmysłowić mu, że popełnił błąd. Wreszcie dowiaduje się, dlaczego kobieta wyjechała do Chin. Ula informuje Marka o podjętych przez nią decyzjach biznesowych. Czeka ją trudna rozmowa z projektantami, a mąż ma dla niej bardzo ważną informację.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

BrzydUla 2, odcinek 134 - gdzie i kiedy oglądać?

134. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl