Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 137 - STRESZCZENIE. Czy Francesco potwierdzi zeznania Pauliny? [29.04]

28.04.2021 18:37
BrzydUla 2 - odcinek 137 - STRESZCZENIE. Czy Francesco potwierdzi zeznania Pauliny? [29.04]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Streszczenie 137. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 137. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 137 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 137. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 137 - streszczenie

Streszczenie 137. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula jest zaskoczona zaradnością Marka w kwestii obowiązków domowych. Postanawia posłuchać rady terapeutki i znaleźć czas na przyjemności. To okazuje się jednak trudniejsze, niż myślała. Mecenas Fic informuje Paulinę, że Francesco potwierdził jej zeznania, na co oboje reagują z ulgą. W firmie pojawia się jednak kurier ze specjalną przesyłką dla pani prezes. Marek zabiera Antosia, by podpisać umowę najmu nowego mieszkania. Samotny ojciec wpada w oko agentce nieruchomości. Delegacja z F&D udaje się z odwiedzinami do Aleksa, a Dobrzański prosi żonę, by odebrała dzieci ze szkoły. Ula jest zaskoczona punktualnością męża i tym, że sprawił nawet dzieciom niespodziankę. Teraz ma czas dla siebie.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

BrzydUla 2, odcinek 137 - gdzie i kiedy oglądać?

137. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w czwartek 29 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl