Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 147 - STRESZCZENIE. Szokujące plotki na temat Adama [13.05]

12.05.2021 18:04
BrzydUla 2 - odcinek 147 - STRESZCZENIE. Szokujące plotki na temat Adama [13.05]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ East News (zdjęcie poglądowe)

Streszczenie 147. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 147. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 147 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 147. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 147 - streszczenie

Streszczenie 147. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula zapewnia Marka, że nie ma do niego żalu o to, że dzieci zostały na noc u niego w mieszkaniu. Niestety nie jest to do końca prawda. W F&D panuje napięty nastrój. Księgowe nie wiedzą, czy mają wykonywać rozkazy Pauliny, czy Adama. Tymczasem Daniel rozpuszcza w firmie plotki na temat Turka. Twierdzi, że Adam został wyrzucony z firmy, czym wywołuje istną burzę. Ula stara się załagodzić sytuację.

U Szymczyków zjawia się Kacper z kwiatami dla nieobecnej w domu Ani. Mężczyzna stara się podlizać mamie Maćka, a gdy Ania wraca do domu przeżywa prawdziwy szok. W tym czasie Marek pakuje swoje rzeczy, co nie przychodzi mu łatwo, a Adam zapowiada, iż gotów jest wytoczyć nawet najcięższe działa, byle tylko oczyścić swoje swoje imię.

BrzydUla 2, odcinek 147 - gdzie i kiedy oglądać?

147. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w czwartek 13 maja 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl