Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 148 - STRESZCZENIE. Pojednanie Violi i Sebastiana [14.05]

13.05.2021 14:51
BrzydUla 2 - odcinek 148 - STRESZCZENIE. Pojednanie Violi i Sebastiana [14.05]
fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Streszczenie 148. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 148. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 148 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 148. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 148 - streszczenie

Streszczenie 148. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula pociesza Anię, która jest roztrzęsiona po wizycie Kacpra. Dobrzańska orientuje się, że zapomniała ustalić z mężem, kto dziś pilotuje sprawy rodzinne. Sebastian jest wściekły na Violettę i wyżala się Władkowi. Ukochana dzwoni do niego i ściąga do swojego hotelu. Tymczasem Iza mierzy się z kolejnym problemem - żaden z potencjalnych asystentów nie jest w stanie zadowolić duetu Miro i Sławo. Zdesperowana kobieta postanawia rozegrać sprawę w inny sposób. 

Sebastian i Violetta sprzeczają się. Mężczyzna opuszcza hotel, a następnie odbywa szczerą rozmowę z mecenasem Ficem. Wraca do ukochanej i padają sobie w ramiona. Niestety przyłapuje ich paparazzo. W tym czasie Marek zajmuje się urządzaniem swojego mieszkania i informuje Ulę, że przygotował dla niej niespodziankę.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 148 - gdzie i kiedy oglądać?

148. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w piątek 14 maja 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl