Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 15 - STRESZCZENIE Ranka Uli i Marka skończy się katastrofą? [23.10]

22.10.2020 12:42
"BrzydUla 2", odcinek 15 - STRESZCZENIE Ranka Uli i Marka skończy się katastrofą? [23.10]
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla 2", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 15. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 15 - streszczenie

Streszczenie 15. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula zaplanowała, że jej domowa randka z Markiem będzie wyjątkowa. Wszystko sobie obmyśliła. Niestety jednak życie miało inne plany, więc w domostwie piętrzą się problemy i komplikacje. Od efektów jej metamorfozy, przez nieproszonych gości, którzy z zaskoczenia zjawiają się w domu. Jaki będzie finał?

Po wspólnej kolacji Adam odwozi Bożenkę do domu. Kobieta wypiła trochę za dużo i teraz specyficznie się zachowuje. Gdy Maciek widzi Bożenkę w tym stanie, robi kuzynce wyrzuty. Ania próbuje załagodzić sytuację. Na nic jednak jej starania – zacięta wymiana zdań między członkami rodziny kończy się dramatyczną deklaracją Bożeny. I co teraz? 

BrzydUla 2, odcinek 15 - gdzie i kiedy oglądać?

15. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w piątek 23 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl.

Czytaj także: M jak Miłość: koronawirus na planie serialu. Co z kolejnymi odcinkami? "Pokrzyżował nasze plany"  

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl