Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 152 - STRESZCZENIE. Ula pociesza Violettę [20.05]

19.05.2021 14:50
BrzydUla 2 - odcinek 152 - STRESZCZENIE. Ula pociesza Violettę [20.05]
fot. Michal WARGIN/East News

Streszczenie 152. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 152. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 152 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 152. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 152 - streszczenie

Streszczenie 152. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula postanawia udzielić wsparcia Violettcie i zaprasza ją do siebie na noc. Tymczasem Marek wzywa do siebie Sebastiana, któremu też przyda się towarzystwo. Następnego dnia Paulina wyrusza do Włoch, by spotkać się z potencjalnym kupcem rodzinnej posiadłości. Febo planuje możliwie jak najszybciej spłacić swojego brata. Pod jej nieobecność stery w F&D przejmuje Ula.

Dąbrowska zwraca się do Józefa, by pomógł jej w naprawieniu relacji z chłopcami. Bartek nie jest zadowolony z faktu, że jego matka chce kontynuować współpracę z Jaśkiem i Wojtkiem, na dokładkę za jego plecami. W tym czasie Alanowi udaje się zaimponować Miro i Sławo, zaś Alex jest dla projektantów wyjątkowo miły. Fabo rozkazuje Ewie, by przygotowała listę pracowników F&D wraz z ich zarobkami. Ula zaś podrzuca Markowi strój Kuby aikido i przekonuje się, że jej mąż żyje jak prawdziwy kawaler.

BrzydUla 2, odcinek 152 - gdzie i kiedy oglądać?

152. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w czwartek 20 maja 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl