Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 153 FINAŁ - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w finale? [21.05]

20.05.2021 18:28
BrzydUla 2 - odcinek 153 FINAŁ - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w finale? [21.05]
fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

"BrzydUla 2" to kontynuacja kultowego polskiego serialu. Co się wydarzy w finałowym odcinku? Podajemy streszczenie 153. odcinka serialu "BrzydUla 2" i szczegóły emisji.

"BrzydUla 2", odcinek 153 FINAŁ - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w finałowym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 153. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 153 FINAŁ - streszczenie

Streszczenie 153. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Nadchodzi kolejna rocznica ślubu Uli i Marka. Dobrzański nie ma pojęcia, jak się zachować, zaś jego żona stara się nie myśleć. Wspomnienia wspólnych chwil nie dają jej jednak spokoju. Julka i Kuba obierają inną strategię - traktują rocznicę, jak święto rodzinne i postanawiają obchodzić ją jakby nic złego się nie działo. 

W hotelu Violetta wpada na poddenerwowaną Yu Tian. Następnie rozmawia z Angelicą, którą usiłuje zmotywować ją do działania. Tymczasem w domu Dobrzańskich zjawia się Marek z kwiatami dla Uli. Ta nie przyjmuje tego najlepiej i ucieka do miejsca, które dotąd przywoływało wyłącznie miłe wspomnienia. Gdy dociera do niej Marek, pada wiele gorzkich słów. Ostatecznie emocje biorą górę i małżonkowie padają sobie w ramiona.

BrzydUla 2, odcinek 153 - gdzie i kiedy oglądać?

153. i zarazem finałowy odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w piątek 21 maja 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Player.pl