Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 156 - STRESZCZENIE. Kryspin zabierze Bożenkę do Bętowa? [1.09]

31.08.2021 20:05
BrzydUla 2 - odcinek 156 - STRESZCZENIE. Kryspin zabierze Bożenkę do Bętowa? [1.09]
fot. Pawel Wodzynski/East News

"BrzydUla 2" to kontynuacja kultowego polskiego serialu. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 156. odcinka serialu "BrzydUla 2" i szczegóły emisji.

"BrzydUla 2", odcinek 156 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 156. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 156 - streszczenie

Streszczenie 156. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula i Marek chcą za wszelką cenę zataić przed dziećmi prawdę o tym, co się między nimi stało. Ala znajduje w sypialni Dobrzańskiego kobiecą bieliznę i z miejsca zaczyna podejrzewać go o romans. Swoimi obawami dzieli się z Józefem. Tymczasem Ula opowiada terapeutce o zmianach, które zaszły w ostatnim czasie, a przed drzwiami Szymczyków staje Kryspin - chłopak Bożenki z Bętowa, który przybył, by zabrać ją do domu. U Marka zaś zjawia się Sebastian, by wspólnie z przyjacielem oczekiwać pierwszych recenzji pokazu. Mężczyzna zwraca uwagę na damską bieliznę, a po chwili do drzwi puka Sandra. W F&D pracownicy wraz z duetem MiroSławo oblewają sukces kolekcji, gdy nagle zjawia się Angelica z pierwszą recenzją. 

BrzydUla 2, odcinek 156 - gdzie i kiedy oglądać?

156. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w środę 1 września 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl