Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 157 - STRESZCZENIE. Violetta odkrywa sekret Dobrzańskich [2.09]

01.09.2021 19:56
BrzydUla 2 - odcinek 157 - STRESZCZENIE. Violetta odkrywa sekret Dobrzańskich [2.09]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

"BrzydUla 2" to kontynuacja kultowego polskiego serialu. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 157. odcinka serialu "BrzydUla 2" i szczegóły emisji.

"BrzydUla 2", odcinek 157 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 157. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 157 - streszczenie

Streszczenie 157. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Kryspin postanawia poczekać na Bożenkę u Szymczyków i liczy, że Ania stanie po jego stronie. Kobieta usiłuje go jednak przekonać, by dał ukochanej nieco wolności. Wkrótce do domu wraca Maciek, zaskoczony zastaną sytuacją. Marek budzi się w domu swoim i Uli. Wraz z żoną zamierzają zrobić wszystko, by nikt nie dowiedział się o ich romansie. Tymczasem pierwsza recenzja sprawia, że w F&D panuje nerwowa atmosfera. MiroSławo liczą, że kolejne będą bardziej przychylne. Paulina wydzwania do Marka, zaś Dobrzański ma umówione spotkanie  ze znajomą z magazynu modowego, by wybadać sprawę. Tymczasem po firmie rozprzestrzeniają się plotki o jego romansie. Violetta odkrywa sekret Uli i Marka, a po pojawieniu się kolejnych recenzji w F&D zjawia się Aleks.

BrzydUla 2, odcinek 157 - gdzie i kiedy oglądać?

157. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w czwartek 2 września 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl