Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 158 - STRESZCZENIE. Kto usiłuje zniszczyć F&D? [6.09]

02.09.2021 17:50
BrzydUla 2 - odcinek 158 - STRESZCZENIE. Kto usiłuje zniszczyć F&D? [6.09]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"BrzydUla 2" to kontynuacja kultowego polskiego serialu. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 158. odcinka serialu "BrzydUla 2" i szczegóły emisji.

"BrzydUla 2", odcinek 158 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 158. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 158 - streszczenie

Streszczenie 158. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Znajoma Marka krytykuje pokaz w swojej recenzji. Ania usiłuje zapanować nad atmosferą w firmie, zaś Maciek czeka na nią w domu. Towarzyszy mu zniecierpliwiony Kryspin, który bardzo łaknie kontaktu z Bożenką. Tymczasem Ula i Marek usiłują załatwić formalności z Alesem, który zwyczajnie gra na zwłokę. Zaprasza też Bożenkę na kawę i ku jej zaskoczeniu zaczyna ją podrywać. Paulina stara się kontrolować sytuację w F&D, a Daniel i Feliks mają jej zdawać raporty. Na miejsc zjawia się Violetta, która chce wyjaśnić wszelkie nieporozumienia z Sebastianem. Niestety bezskutecznie, bo mężczyzna pochłonięty jest swoimi sprawami. Kryspin słucha rady Maćka. Stroi się, kupuje kwiaty i namierza Bożenkę, w efekcie czego dochodzi do jego konfrontacji z Aleksem. W tym czasie Ula i Marek znów się kłócą o nieprzepracowane kwestie, a Dobrzański i Sebastian natrafiają na prawdziwy artykuł znajomej dziennikarki. Teraz nie mają już wątpliwości, że ktoś usiłuje zniszczyć dom mody F&D.

BrzydUla 2, odcinek 158 - gdzie i kiedy oglądać?

158. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w poniedziałek 6 września 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl