Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 159 - STRESZCZENIE. Modelka pozywa F&D! [7.09]

06.09.2021 20:22
BrzydUla 2 - odcinek 159 - STRESZCZENIE. Modelka pozywa F&D! [7.09]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

"BrzydUla 2" to kontynuacja kultowego polskiego serialu. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 159. odcinka serialu "BrzydUla 2" i szczegóły emisji.

"BrzydUla 2", odcinek 159 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 159. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 159 - streszczenie

Streszczenie 159. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Kryspin zwierza się Ani z tego, że był świadkiem randki Bożenki. Gdy wściekła dziewczyna zjawia się u Szymczyków każe mu wracać do Bętowa. Choć Ania usiłuje go zatrzymać, chłopak unosi się honorem. Marek zjawia się w środku nocy pod drzwiami domu Dobrzańskich, chcąc dokończyć z Ulą sesję terapeutyczną. Kończą jednak w sypialni. Gdy mężczyzna usiłuje się wymknąć, zostaje przyłapany przez Julkę. Ania, odprowadzając Maćka do taksówki, odkrywa, że Kryspin śpi w vanie. Okazuje się, że zakochany chłopak ani myśli wyjechać bez Bożenki. Po namowach mamy Maćka postanawia przeczekać całą sytuację. Tymczasem w mediach aż huczy od kolejnych negatywnych recenzji pokazu. Jedna z modelek składa pozew przeciwko F&D. Oskarża firmę o zrujnowanie jej kariery. Sytuacja staje się dramatyczna.

BrzydUla 2, odcinek 159 - gdzie i kiedy oglądać?

159. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć we wtorek 7 września 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.

RadioZET.pl/Teleman.pl