Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Bożenka podsłuchuje Violettę i Sebastiana [26.10]

23.10.2020 12:39
"BrzydUla 2", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Bożenka podsłuchuje Violettę i Sebastiana [26.10]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Streszczenie 16. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Jaką tajemnicę Violetty i Sebastian podsłuchała Bożenka? Przeczytajcie streszczenie 16. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 16. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 16 - streszczenie

Streszczenie 16. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Po burzliwych wydarzeniach poprzedniego wieczoru, Marek wysyła Bożenkę do hotelu, gdzie dziewczyna ma spędzić noc. Kobieta jest przekonana, że od teraz codziennie będzie pławić się w takich luksusach. Podczas pobytu w hotelu, Bożenka przypadkiem podsłuchuje rozmowę Violetty i Sebastiana, którzy odbywają tam spotkanie biznesowe.

Artur, na prośbę Marka odwiedza Ulę. Kobieta jest jednak zdziwiona, gdy rano u swego boku dostrzega przyjaciela, a nie męża. Potem w jej domu pojawia się kolejny gość. Ula wypytuje Beatkę o „Bazylego”, podczas prób ratowania zszarganych włosów, które miały być elementem „kokieteryjnego looku” kobiety na randkę z mężem. Nastolatka unika jednak odpowiedzi.

Marek spotyka się z Pauliną. Składa byłej partnerce w interesach ciekawą propozycję. Kobieta jest podekscytowana. Od razu po wyjściu ze spotkania dzwoni do swojego brata Aleksa.

BrzydUla 2, odcinek 16 - gdzie i kiedy oglądać?

16. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w poniedziałek 26 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl

Czytaj także: "M jak miłość": internauci nie zostawiają suchej nitki na obecnych wątkach.

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl